2733
2739

ماهی ده کیلو دارم اضافه میکنم 😔 به منم گفت کپسول کربوفایت خورده تاپیک زدم ولی هیچ کس نیومد مثل روح شدم هیچ کس نمیبینه تاپیکام و 💔

برای سلامتی مامانم صلوات بفرستید منم برای شما صلوات میفرستم ❤️❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کپسول ولش کن رژیم و ورزش

منم جفتشو انجام دادم کم نمیشم

😍تا ابد دوستت دارم 😍                      دوباره ترکیدم 🤣 🤣 🤣 گفته بودم این بار بترکونیم با شماره طایفه شوهر میام  😼.                                           ینی من خرم اگه دیگه بیام تو  تاپیک های سیاسی 😒😒😒.                  اصلا همه چی ارزونه همه سرکار میرن مرغ هم بخاطرغیرت خروس گرون شده همه خوشحالن همه واکسن زدن منتظر تعیین وقت جشن پایان کرونا هستن          والا به من چه اصلا 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃    

ی توصیه بهت دارم کالری شماری و استخر (پیاده روی تند دراب) و چالش بدون قند و شکر ببند ماهی ۱۰کیلوخودت لاغر میشی بدون قرص

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2740

این کپسولا میگن توش شیشه و مواد مخدر داره که وزن کم میشه

تو از کجا میدونی ترچیباتش چیه، هزار تا مریضی میاره

بعدم پوست و گوشت آدم افتاده میشه این همه وزن یهو کم شه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
با این کپسول ۸کیلو کم‌کرده؟؟؟

آره میگه عصاره لوبیا سفید هست گیاهیه ضرری نداره جلوی اشتهای کاذب و میگیره 

برای سلامتی مامانم صلوات بفرستید منم برای شما صلوات میفرستم ❤️❤️❤️

حالا من رااااحت ماهی سه چهار کیلو میتونم کم کنا کلا استعداد چاقی دارم و همینطورم لاغری

زود چاق میشم راحتم لاغر میشم ولی اصلاااا اراده ندارم

فعلا امروز یکم مراقب غذام بودم میدونم باز فردا پسفردا ک برم خونع مامانم کلی غذا میخورم. پرخوری زیاد دارم 

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن

دوستت دو روز دیگه پوستش شل میشه و صورتش چروک میافته 

نهایت کاهش وزن ماهی ۴ کیلو هست 

بیشتر از این مقدار برای بدن مضره

برای کاهش وزنت هورمون هاتو چک کن و اگه مشکلی داری حلش کن 

رژیم کالری شمار هم عالیه  

برای من تا الان جواب داده

چند کالری در روز میخوری 

😍تا ابد دوستت دارم 😍                      دوباره ترکیدم 🤣 🤣 🤣 گفته بودم این بار بترکونیم با شماره طایفه شوهر میام  😼.                                           ینی من خرم اگه دیگه بیام تو  تاپیک های سیاسی 😒😒😒.                  اصلا همه چی ارزونه همه سرکار میرن مرغ هم بخاطرغیرت خروس گرون شده همه خوشحالن همه واکسن زدن منتظر تعیین وقت جشن پایان کرونا هستن          والا به من چه اصلا 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃    

یهو وزن کم کنی پوستت کلا میترکه ترک پوستی هم درمان نداره میشه دردسر جدید 

رژیم درست و حسابی بگیری ماهی دو کیلو حداقل کم میکنی با ورزش بیشتر 

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!)

با اجازه اسی ، خانما لطفا میشه تایپک تحقیق دانشگاهی من و گزارش بزنید حذف بشه

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  
2706