2737
2734
عنوان

متوجه شدید آمار تولد نوزاد پسر چقدر زیاد شده

| مشاهده متن کامل بحث + 2945 بازدید | 134 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله هردو سالم و صالح باشن اما شما ببین زنای بی دختر تو سنین میانسالی چقد افسرده پ سرد و بی روحن ول ...

وای بخدا اینو راست میگی 

ما چهار تا دختریم. مامانم خیلی بروز و امروزی هست شادو سرحال 

ولی حالا خالم سه تا پسر داره خیلی بی ذوق و بی حال  میتونم بگم خالم ۱۵ ساله مانتو نخریده 😂

وای بخدا اینو راست میگی  ما چهار تا دختریم. مامانم خیلی بروز و امروزی هست شادو سرحال  ول ...

حالا یک‌بزرگواری میگقت 

مادر دختر دخترها اجازه نمیدن به خودش برس یکسره باید برای اونها بخره!!!! حتی حسودی میکنن

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
وای بخدا اینو راست میگی  ما چهار تا دختریم. مامانم خیلی بروز و امروزی هست شادو سرحال  ول ...

بخدا ربط مستقیم به دختر داشتن داره

جالبه اینقد پسر پسر میکنن آخرشم با دخالت تو زندگی عروس پسرو بیچاره و عصبی میکنن و دور دختر وداماداشون میگردن

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا یک‌بزرگواری میگقت  مادر دختر دخترها اجازه نمیدن به خودش برس یکسره باید برای اونها بخره!!! ...

اون استثنا بود.

ماهم چهارتا دختریم چهارتا هم برادر داریم.

همیشه برای مامانم روسری و لباس و کفش...میخریم ابروهاشو اصلاح میکنیم موهاشو رنگ میزاریم بهش میرسیم.

ولی برادرا درگیر زندگی و کارو بچه..اینقدر مشغله دارن فرصت نمیکنن سر هم بزنن

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
حالا یک‌بزرگواری میگقت  مادر دختر دخترها اجازه نمیدن به خودش برس یکسره باید برای اونها بخره!!! ...

من خودم قربانی پسر دوستی خانوادم هستم و خیلی روحم آزار دیده

وقتی باردار شدم گفتم خدایا من یه دختر گل دارم اگه قراره نادونسته فرقی بین بچه ها بذارم اینم دختر کن 

دخترم عزیز دلمه

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخدا ربط مستقیم به دختر داشتن داره جالبه اینقد پسر پسر میکنن آخرشم با دخالت تو زندگی عروس پسرو ...

ببین بخدا خالم تو عروسی پسراش نمیدونست چیکارکنه چی بخره چه مده 

کلا ما چهار تا خواهر  عیدی چله  قربونی برای عروسش میبردیم  یا ارایشگاه عروس  و بقیه چیزا ما همراهی میکردیم 

جالب اینه  تو عروسی ها خواهر هست که فقط عروسیو شیرین و گرم میکنه 

پسرخاله هام خواهر ندارن. ما فقط وسط میرقصیدیم 

2738
میگفت عذاب وجدان دارم هرچی بود باید نگه میداشتم ولی دروغ میگه چون پسر بود سوخته

ایشالا نسل اینا منقرض شه

کوته فکرای بدبخت

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
حالا میگیم پسر دوست داشت اوکی آرزوی پسر داشت اثکی ولی وقتی نشد چرا بچه ی بیچاره رو میکشین؟؟؟؟؟

حالا اونم‌ شاید به دنیا نمیومد بهتر بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا میگیم پسر دوست داشت اوکی آرزوی پسر داشت اثکی ولی وقتی نشد چرا بچه ی بیچاره رو میکشین؟؟؟؟؟

اینا رو خدا جوابشونو میده😂امیدوارم همچین ادمایی تا اخر عمرشون بچه دار نشن بفهمن چی به چیه

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
ببین بخدا خالم تو عروسی پسراش نمیدونست چیکارکنه چی بخره چه مده  کلا ما چهار تا خواهر  عید ...

آره اینها پیر بشن هم دختر نیست بهشون برسه دستشویی بببره 

البته پسرها هم این کار میکنند

1
5
10
15
20
25
30
35
40