2737
2739
عنوان

متوجه شدید آمار تولد نوزاد پسر چقدر زیاد شده

| مشاهده متن کامل بحث + 2962 بازدید | 134 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هعی اره دیگه یکیم میشناختم خواهر و برادر بودن برادره موقع مرگ پدر و مادرش همه پولا رو بالا کشیده ...

داداش من  خیلی بدذاته،کم  سن هست،۲۹سالشه. سالهااااست میگه   شما دخترا  مفت خورید،حق ارث ندارید،شوهراتون مفت خورن که جهاز بردید از پول ما...   خودش با پول پدرم  ۳تا  عروسی گرفت خونه ماشین موتور و........  گرفت طلا گرفت و بریز بپاش. پدرم وضعش خوبه.     حالا دکترا جوابش کردن و  بستریه...   فلج شده   گفتن کم کم  کل اعضای بدنش از کار میفته.

خدا  بهش رحم کنه بخاطر زنش🙏🙏🙏😞😞😞 ما که حلالش کردیم

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
بیشتر فشار روی خانوما از طرف مردها پسر دوست

خود زنا صد برابر بدتر از مردان

شما اخبار رو نگا کن

زنای چادری که شبیه ازرائیل شدن و فقط چشاشون دیده میشه و راه به راه تو خیابون به این و اون تذکر میدن

مشکل جامعه ما خود زنا هم هستن

این تفکر مال قدیمه که شوهر زور میکرد باید پسر بشه 

والا مردای الان خیلیاشون دختر دوس دارن ینی تا جایی که من دیدم اینجوریه

ولی وای وایییی زناشون عاشق پسر که فقط پزشو بدن

دیشداندارا غمگینه...
2742
اینا رو باید قشنگ بهشون بفهمونی که سطحشون چقدره فک میکنن پسر بدنیا اوردن دیگه کل دنیا رو فتح کردن

باهاش کات کردم  به چیز خوری افتاده.  خیلی حرف مفت میزد   سالها جواب ندادم و سکوت کردم و در نهایت در سکوووت،بلاکش کردم

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
داداش من  خیلی بدذاته،کم  سن هست،۲۹سالشه. سالهااااست میگه   شما دخترا  مفت خورید ...

چی بگم والا

ازین چیزا منم زیاد دیدم

امیدوارم هر چی خدا خودش صلاح میدونه براش اتفاق بیفته

دیشداندارا غمگینه...
خود زنا صد برابر بدتر از مردان شما اخبار رو نگا کن زنای چادری که شبیه ازرائیل شدن و فقط چشاشون دید ...

دقیقا.  الان   اقایون دختر   دوست شدن،زن ها   بدترن.عین   خواهرم🤢

2740
😂😂یکیو میشناختم پسرش وقتی تو تخت بیمارستان بود و داشت میمرد و زیر دستگاه اکسیژن نفس میکشید،برده بو ...

چون روووو‌ دیدن

میخوان به دختر خانواده هیچیییی نرسه

همون مرد هم‌ته قلبش راضیه

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خود زنا صد برابر بدتر از مردان شما اخبار رو نگا کن زنای چادری که شبیه ازرائیل شدن و فقط چشاشون دید ...

قبول دارم 

ولی این از کینه و عقده است تو زنها اگه جنس مرد از اول این ....... نمییکرد شاید هیچ‌وقت این طوری نمیشد 

البته الان که زنها همپابهپای مردها کار میکنند و مستقل شدن بازهم این کینه ها علیه جنس خودشون کمتر شده!!!!

اخهتو این دنیای ماشینی تو‌کار کردن چه تفاوتی بین زن و مزد هست

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تا اونجایی که من میدونم نسبت جمعیت در ایران سال هاست ۱۰۲ تولد پسر در مقابل ۱۰۰ دختر

همیشه پسرا بیشتر بودند ولی در سن ازدواج این نسبت تقریبا مساوی میشه چون مرگ و میر در مردها بالاتر

حالا این نسبتی هم که شما گفتید اگر درست باشه خیلی پسرا بیشتر از دخترا نشدند تقریبا همون نسبت سال‌های پیشه

2706