2737
2739
عنوان

همسایه

1255 بازدید | 56 پست

همسایه،مون هر،شب،میاد خونمون سیگار میکشه و بچه شو میاره و کثیف کاری میکنه خونمون چجوری بهش بگم نیا ولی علنن نگم که بهش برنخوره من خونشون نمیرم هااون هی میاد وسط،شام و....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

محترمانه و رک تو پیام بنویس

ممنون میشم دیگه تشریف نیارید 

به خاطر مشغله های زندگیم امکان پذیرایی و مهمان داری ندارم

ممنونم از درک شما 

خودتو خلاص کن یه دفعه ای

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2731

چرا با یک غریبه رودرواسی داری؟ خیلی رک بیان کن

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
خب درست نیست نه گفتن یاد بگیر واس زندگیت حدمرز قرار بده 

اخه یه موقع مامانم کارش بهش گیر میوفته بخاطره همین به مامانمم هم گفتما مامانم فک میکنه من اخلاقم بده یبار هم سر سفره بودیم اومد گفتم خدایا صبر بده مامانم گفت بی احترامی نکنی بهش ها آخه من تا حالا بی احترامی نکردم به کسی در واقع نمیخواستم هم چیزی،بگم بهش این وسط،من بده شدم

2740

سیگار بر خوردن نداره

کاملا شخصیه

نفهم ترینها هم میدونن که جایی نباید سیگار بکشن

وقتی فهم و شعور نداره مستقیم بهش بگو خونم بوی دود گرفته و حالم از دود بد میشه

بهش بفهمون که خونت گاو داری نیست اشتباه گرفته

هرگز بابت شعور و حقوق خودت خجالت نکش

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بهش بگو فلانی من از بوی سیگار متنفرم توی خونه من کسی جز تو سیگار نمی‌کشه اساسا هم من از رفت و آمد با همسایه ها خوشم نمیاد من نمیام خونه تون شما هم نیا همون توی راهرو همدیگه رو میبینیم یه سلامی بگیم و خداحافظی  کنیم از نظرم کاملا کافیه 

نمی‌فهمم تعارف بازی هاتون واسه چیه باج دادن هاتون واسه چیه این همه ترس از گرفتن حق های بدیهی و طبیعی تون واسه چیه میام سایت این چیزا رو میبینم میگم حتما من نرمال نیستم وگرنه این همه آدم آنرمال که بدیهی ترین حقوق و مرز خودشون رو نمیتونن مشخص کنن چطوری اصلا اسم روز هایی که میگذرونن رو میتونن بذارن زندگی ؟ 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
بابام فوت شده اگه بابام زنده بود هی نیومد😔

روحشون شاد انشالله 🖤 

اما ارتباطی نداره قشنگ من 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
چرا با یک غریبه رودرواسی داری؟ خیلی رک بیان کن

مامانمم مشکل روانی داره و مودیه😔تحمل مامانمو ندارم چه برسه به این فک کنم هدف داره میاد آخه فک میکنه مامانم پولداره بهش کمک میکنه میخواد من شوهر کنم البته خودشم خونه داره ها و ماشین منتها دوست داره ویلاا داشته باشه و....

من الان نمی دونم خونه خودته، یا خونه پدری، ولی باید یواش یواش ارتباط و کم کنید. 

یکبار بگین جایی می خواهین برین. 

سیگار کشید بگین دکتر گفته این بو برای بچه بده، بعدم اگر خونه پدری هست، مامانت تصمیم می گیره

گلی اگه خونه خودته، محکم بایست، ولو اینکه مامانت بگه بد اخلاقی، خودت برای زندگی ات تصمیم بگیر

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
مامانمم مشکل روانی داره و مودیه😔تحمل مامانمو ندارم چه برسه به این فک کنم هدف داره میاد آخه فک میکنه ...

درو براش باز نکن 

2706