2733
2739
عنوان

بنظرتون از فرهنگیان انصراف بدم ؟یا درست میشه ؟😓😢😖

| مشاهده متن کامل بحث + 6407 بازدید | 306 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دانشجو پزشکی ام دو دلم موندم انصراف بدم برم دندون یا نه

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2731

چند جلسه برو تراپی حتما 

اوووه کلی کلاس فن بیانو کلی کتاب هست که میتونه کمکت کنه 

انقدر زود خودتو نباز

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
ممنونم عزیزم  الان امسال دوباره کنکور دادی ؟ گفتم کلاس فن بیان حضوری برم بهتره یانه ؟

۶ اردیبهشت کنکور دارم💔 

حضوری بری که عالیههههههه 

پادکست های دکتر هلاکویی رو زیاد گوش کن ... اینم خیلی تاثیر داره

انصراف بده ،من که خودم هم فرهنگی هستم و معتقدم با نسل عجیبی از تاریخ روبرو هستیم،بچه های الان بفهمن اضطراب داری دست میندازند معلم رو،اذیت میکنن،متلک ها و تیکه ها شروع میشه...

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2740

عزیزم میتونی بری معلم ابتدایی بشی بعدا، اونا خیلی نیاز دارن و راحت قبول میکنن ، بچه های کوچیک هم اصلا حواسشون ب اضطراب و لهجه و این چیزا نیست. صادقانه دوست دارن و باهات خوبن. یا میتونی بری قسمت اداری آموزش پرورش. در کل انصراف نده، فرهنگیان نسبت ب رشته های دیگه بهتره. راحت میتونی کنارش شغل دوم آنلاین داشته باشی.

ابتدایی بلد نیستم تدریس کنم 

اصن بلدی نمیخواد، خواهر من تو دوران کرونا خورد دانشگاهش، مجبور شد با همون اطلاعات کم بره سرکلاس تدریس کنه، بعد از چندماه بصورت تجربی یادگرفت. میگه اصلا استادا یچیز دیگه میگفتن ولی واقعیت یچیز دیگس. همش تجربس.