2733
2734
عنوان

اینا چطوری روشون میشه

927 بازدید | 83 پست

بلاگرایی ک با شوهرشون میرقصن:/ 

خانوادشون چی میگن؟ یکی تو اون فامیل پیدا نمیشه بگه نکنید زشته؟ 

الان میاین میپرید بهم میگین ب تو چ 

ولی اینا اصلا قشنگم نمیرقصن اگ قشنگ میرقصیدن من خودم طزفدارشون میشدم ولی چرت و پرت اه ندارن با ناله سودا کنن با تبلیغات چرت و پرت بلاگری ایفون دستشونه اونوقت ننه بابای من 20سال دو شیفت کار کردن انگار نه انگار:/ 

ی روز داشتم استوریاشو نگا میکردم دیدم یک استوری گذاشته فدای نگاهاتون:/ 

سریع امدم بیرون فدای نگا من نشع همه نگاهای من تاسفه 

اونایی ک میخوان فاز روشنفکری بردارن اصلا ریپلای نکنن 

در و تخته با همدیگه جورن🤣

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو تا پسر هستن نقش زن و شوهر بازی میکنن

اونی که شده خانم سینه و باسن میزاره عشوه میاد سینه هاشو تکوون میده اصن ناجوور . مثال جنسی و اتاقخواابی 

اینا چطور روشون میشه خدایی

2742
منم همون دوتا همش تو ذهنمه  اعصابم بهم میریزه  بخداااااااا اگه اینا تا قبل بلاگری اسم ای ...

دیگه مسیر ترقی هر فردی متفاوته 

اینام خودشون و سیبل تمسخر و توهین مردم کردن 

ازین راهم پول درمیارن

2738
واااای تقصیر اونا نیست  باز کسایی ک میرن باهاشون عکس میگیرن:*))))))))

تقصیر اونا نیست تقصیره منه که اینهمه پول نت میزنم میرم اینستا بعد اونا میان تو اکسپلوره منه بیچاره

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

این دو تا هم خیلی داغونن 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

❤️ لکستان ❤️.                                                                نوموخام صداته بشنوم تو این دیوانه خانه پس لطفا ریپ نزن اگه مخالف نظرمی   
2706