2737
2739

من ۱۵ روز پیش توسط دوستای مشترکم با یه پسری اشنا شدم من ۸۱ اون ۸۰ من دارو اون پزشکی دوتامونم ترکیه هستیم دانشجوییم اون کرد ارومیه هست من ترک 

دو هفته باهم حرف زدیم مشکل خاصی نداشتیم ولی هی میگفت بوس میخوام فلان بهمان منم میگفتم نه 

یشب بهم پیام داده که فلانی هدفت از رابطه با من چیه منم گفتم دنبال رابطه ی پایدارم و... گفت من به فکر اینده و ... نیستم منم گفتم منم نمیگم که الان پاشم برم محضر ! خلاصه که گفتم من برا رابطه ی جنسی قبل از ازدواج خط قرمزه و به هیچ وجه نمیخوام باشه اون گفت سختهه منم نوشتم که خب داشتن ادم تمیز و پاک واقعا سخته حق داری

بهم گفت اینقدر طولانی مدت دوست پسر نداشتی حال و احوالت عجیبه ! ولی از سادگیت خیلی خوشم میاد این دو تا پیام رفته رو مخم منظورش چیه اخه 

امروزم با دوستام رفته بودم گردش استوری ریپلای کرده اینو👌 فرستاده منم لایک کردم دیگه نه اون پیام داده نه من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

تیری تو تاریکی زده

یا به قول خودش فکر کرده ساده ای زود گول میخوری

اون تقریبا باهرکی آشنا بشه همچین درخواستی و مطرح میکنه زیاد ناراحت نشو

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
2740

خیلی هم عالی ، کسایی که معتاد می شوند با رابطه با جنس مخالف براشون عجیبه که یکی از رابطه پایدار صحبت کنه، چون فقط هدفشون ارضای آنی و رها کردنه، مثل اینکه کسی با شما از این صحبت کنه که یک دسمال کاغذی یا یک لیوان یک بار مصرف رو برای چندین سال استفاده کنی ، چقدر عجیبه، برای اونهام به همین اندازه رابطه پایدار عجیبه، مشکل از شما نیست، از طرف مقابله

یعنی خلی ببخشید .داشتن ادم پاک سخته جمله مسخره هست اگر ادم مذهبی هستی دوستی با نامحرم چرا داری اگر م ...

😒😒😒نمیدونم چی بگم !

یعنی به نظر شما رفتن با پسره سر قرار عادی کثیف بودنه ؟پس شما چه جور اشنا میشید ؟؟ مگه هر کس میره تو رابطه فرداش باید بره اتاق خواب طرف ؟!این چه برداشتیه کدوم قرن زندگی میکنید ؟؟

رز جون به جون خودم قسم ۲ سال اینجام اولین بار با یه ایرانی رفتم سر قرار اونم اینطور شد 

شانست طلاست پس😂

چوخ تز اوغلان جماعتینن یولداش اولما

هرموقع دسه بوس فلان ایستیرم بیل ک موقعیت اولسا چوختر شی ایستر

متشخص آداملارینان رابطن اولسین

انتهـای هـر اوجـی نشسـتن اسـت..!
2706