2733
2739
عنوان

احساس میکنم من ایرادی دارم که همچین پیشنهادی شده !؟

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 40 پست
خیلی هم عالی ، کسایی که معتاد می شوند با رابطه با جنس مخالف براشون عجیبه که یکی از رابطه پایدار صحبت ...

عزیزم خب از اول یعنی نفهمیده من همچین نیستم 

من ۲ سال اینجا با یه نفر اسمم پیش هم نبوده ! حالا اینطور 

چی بگم اخه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما ۸۱ طرف ۸۰ خب فک نمیکنی سنش برات مناسب نیس

نه اصلا سنش برام مطرح نبود راستش 

خیلی دیدم بچه ها همین سن کم دوست میشن درسشون تموم میشه ازدواج میکنن با هم ربطی نداره طرف خیلی بنجوله 

عزیزم سنگ سنگین هیچ وقت پشت پا نمیخوره اصالت و خانمی ت رو حفظ کن اون آشغال ها رو هم غربال کن از دو ...

به خدا اصلا جوری جا خوردم نگم برات اون که این حرفا رو میگفت انگار اب داغ از سر تا پام ریختن ! نمیدونستم به این ادم بد ذات چی بگم 

عزیزم خب از اول یعنی نفهمیده من همچین نیستم  من ۲ سال اینجا با یه نفر اسمم پیش هم نبوده ! حالا ...

دختر ها مون زیادی رو دادن به پسرا

تا جواب سلام شون رو میدی ،اون هم از روی ادب ت،فکر میکنن خبریه

بعد از سلام دومین جمله شون همینه

میگن بزار اینم یه امتحانی بکنم 

فکر میکنن همه دم دستی ان ،البته که خودشون هم هستن

😒😒😒نمیدونم چی بگم ! یعنی به نظر شما رفتن با پسره سر قرار عادی کثیف بودنه ؟پس شما چه جور اشنا میش ...

نه نمیگم فرداش باید بره ولی همه دخترامیدونن دیر یا زود طرف مقابل ازشون میخاد خوب وقتی با پسر دوست میشی و میدونی این قصیه مطرح میشه چرا وقتی مطرح میشه ناراحت میشین.

نه اصلا سنش برام مطرح نبود راستش  خیلی دیدم بچه ها همین سن کم دوست میشن درسشون تموم میشه ازدوا ...

خیلی مونده تا متوجه تاثیر سن تو رابطه بشی 

دوست شدن از طریق رابط هم معمولا اخرش ب همینجا ختم میشه 

خودت چرا واس خودت کسی رو جور نمیکنی

دختر ها مون زیادی رو دادن به پسرا تا جواب سلام شون رو میدی ،اون هم از روی ادب ت،فکر میکنن خبریه بع ...

دقیقا همش تقصیر این دخترایه ایرانیه 

امروز با طرف دوست میشن فرداش پا میشن میرن خونه طرف 

ببین اینجا یه عده مثل من تو خوابگاه میمونن یه عده ام ۲ تا ۳ تا باهم خونه گرفتن 

خودم از خود یه دختره شنیدم این رفته خونه دوست پسرش هن خونه ای های پسره هم خونه بودن پیش اونا با طرف رفته تو اتاق 

خیلی اوضاع خرابه به قران 

فقط خدا بهم کمک کنه خیلی دلم میخواد عشقو تجربه کنم ولی اینطور که معلومه قسمتم نیست عزیزم 

به خدا اصلا جوری جا خوردم نگم برات اون که این حرفا رو میگفت انگار اب داغ از سر تا پام ریختن ! نمیدون ...

درک میکنم خانمی

برای انسان اصیل و با خانواده ،همچین پیشنهاد هایی ،گفتن ش جرات میخواد واقعا

اصلا انگار نشنیدی ،هر حرفی که جواب نباید داشته باشه

شما همون راهی رو که تا الان رفتی ادامه بده 

مطمئن باش راست و درست هممونه

اونی که لایق شماست خودش سر راه ایستاده و پیدات میکنه و میاد سراغت

با این آشغال ها به بیراهه نرو