2733
2734
عنوان

شوهرم سرکار نمیره

1675 بازدید | 69 پست

شوهرم سرکار نمیره  بلند پروازه میگه شرکتا حمالی میکشن از ادم یا میگه پول چه ارزشی داره، با اسنپ کار میکنه اونم نه درست حسابی کلا صد دویست به من میده که همونم فرداش میگره برای یه خرج ماشین،جای هم که به بن بست میخوره قرض میگیره و اصلا فکر پس دادن نیست تو این یه سال عروسی کردیم یا طلا فروختم یا جمع کردم دادم که یخورده حسابا کم بشه،جایی هم که دیگه کسی نیست قرض بگیره یچیزی میفروشه امروز میخواد بره گوشیشو بفروشه! از ارث پدریش یه خونه مسکن مهر خریدیم یه هفتس گیر داده بفروشه بزاره بانک سودشو بخوریم هر چی میگم نه دلیلای الکیشو میاره خیلی خستم کرده نمیدونم چجوری بفرستمش سرکار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لنگه شوهره منه همشم خونس گیر میده به همچی و دعوا و جنگ درست میکنه شوهر من 7 یا 8 ماه از سال بیکار تشریف داره و علاف.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

متاسفم برای شرایطت عزیزم. خیلیییی سخته، بنظرم باهاش اتمام حجت کن و بگو اگه قراره تا آخر عمر این باشی من نمیتونم ادامه بدم. بگو یه زندگی روی روال خواسته زیادی نیست و حق هر زنیه، توی این شرایط سخت اقتصادی هر چی هم بدویی و تلاش کنی هشتت گرو نه هست وای بحال اینجوری

2740

وای چه بد!

البته اولاش اینجوری ان بعضیا بعدا خوب میشن.

شوهر من هم اول که عروسی کرده بودیم ۱ ماه کار می‌کرد یه پولی در میاورد ۶ ماه می‌خوردیم ولی بعد از دو سه سال رفت سر کار حقوق بگیری.اما چیزی نمیفروخت اینکه وسایل و خونه و اینا میفروشه خیلی بده..‌.

2706