2733
2734
عنوان

شوهرم سرکار نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1698 بازدید | 69 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لنگه شوهره منه همشم خونس گیر میده به همچی و دعوا و جنگ درست میکنه شوهر من 7 یا 8 ماه از سال بیکار تش ...

من خودم شکر خدا دوازده تا کارگر دارم ولی همیشه صبح زود خودم رفتم سرکار بازم مثل چی دارم میدوئم

2731
2740

من یه داداش اینجدری دارم بی عار بی غیرت ۴۵ سالشه هیچوقت اهل کار نبود فقط طلا زنش و فروخت نشیت خورد الان ۲۲ سال با زنش زندگی میکنه هیچی نداره تو خونه من ساکن مادر خدابیامرزم زمین داد بهش اونم دادیم یکی داره میسازه به این سوییت بده بره توش ساکن بشه اینجور آدمها هیچوقت آدم نمیشن زن داداش من که شیرین عقل و خنگه باز تو بفکر زندگی هستی این که تعطیله کلاااا 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
برو خونه پدر و مادرت و بگو فقط طلاق ، به پدر و مادرت هم بگو فقط قصدم ترسوندنشه تا به خودش بیاد و بره ...

نمیره مطمئنم اینجور بی عار ها رو میشناسم لنگه داداش منه 

لنگه شوهره منه همشم خونس گیر میده به همچی و دعوا و جنگ درست میکنه شوهر من 7 یا 8 ماه از سال بیکار تش ...

چی میخورید پول قبض ها خونه اینا چی 

خواهش میکنم فعلا بچه نیار..شوهرم من دقیقا اینجوری و متاسفانه اعتیاد داره به قرص همش در حال خوابه.انگار داشتی شوهر منو توصیف میکردی علاوه بر اینا خیانت هم میکنه ولی یه پسر دارم که مجبورم به پاش بسوزم

وقتی به  صحبت های شما اهمیت نمیده با یه بزرگتر صحبت کنید که ازش حرف شنوی داره

حرفای منطقی تون رو با آرامش بهش بگید نه با فریاد 

توی همچین مواقعی شما باید مدیریت خونه رو داشته باشید 

و لیست خرید بهش،بدید 

هر روز لیست خرید 

و هر روز بگید من فلان لباس رو باید بخرم 

یا فلان کفش

یا طلا میخوام

خلاصه باید بفهمونید بهش که خرج زن و زندگی زیاده و باید بره سرکار

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
2706