2733
2739

به بابام گفتم واسم از روی قرآن استخاره بگیره که به شوهرم پیام بدم یا نه واسه شناسنامه ها

خوب دراومد

حالا نمیدونم چکار کنم و چی بنویسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بگو مشکلت چیه من بنویسم برات

آموزگاری قبول شدم

۹ ماهه قهرم و خونه پدرم

حالا واسه مدارک مصاحبه حتما باید شناسنامه های شوهر و فرزند رو تحویل بدم

از طرفی شوهرم آدم‌لجبازیه

استخاره گرفتم که بهش بگم شناسنامه ها رو بهم بده یا نه

خوب دراومد

2738

اسی میگی پیام بدم

بعد نره با خانوادش مشورت کنه

به ضررت تموم بشه!؟

بگو برای ثبت نام کلاس اول دخترم شناسنامه میخوان تا ۵ اردیبهشت مهلت دارم

کلاس اولیا رو تا ۱۸ اردیبهشت باید ثبت نام کنی مدارک اولیا هم لازمه

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
اسی میگی پیام بدم بعد نره با خانوادش مشورت کنه به ضررت تموم بشه!؟ بگو برای ثبت نام کلاس اول دخترم ...

خوب شناسنامه پسرم چی؟

بعدشم مطمینم میدونه واسه استخدامیه

چون اولا همه میدونن

دوما خواهرش هم ثبت نام میکنه

شوهرم میدونست همش منتظر استخدامی بودم

سلام..... عزیزم خوبی راستش میخاستم چند کلمه منطقی صحبت کنیم باهم الان ۸ ماهه که ما از هم جدا زندگی میکنیم بلاتکلیف تر از هم... به نظرم درست نیست و به نظر تو هم میدونم درست نیست عزیزم نه الان من بچه ام و نه تو و نه من اون ادم مجرد قدیم میشم نه تو حتی با جدایی فرضی ما پای یک ادم دیگه رو بدنیا باز کردیم یه ادمی که خودش نخاسته بیاد بر اساس عشق ما وارد دنیا شده بر اساسه روزی ک ما همو خاستیم منو تو همو خواستیم که باهم ازدواج کردیم اومدیم زیر یه سقف پس از اول خواهان هم بودیم و اگه نمیخاستیم فرق میکرد الان یه سری شرایط و چیزهای پیرامون باعث شده روی رابطمون اثر بزاره

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
2706