2733
2739
عنوان

شیر شب

94 بازدید | 13 پست

اخرین شیری ک بچم میخوره ساعت ۱۲ شب یا یک شبه این شیر شبه؟ 

دوماه دیگ میشه شیش ماهش میخام کم کم شیر رو قطعش کنم نگید نکن و فلان میخام بکنم فقط بگید اون شیر شب هست یا نه

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم

یعنی کلا میخوای شیر و قطع کنی یا فقط شیر شب؟

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

شیر شب اونیه که بچه وسط خواب شب بیدار میشه و میخوره دوباره میخوابه حالا خودت ببین شیر شبه یا نیس. ولی در کل شیر شب بعد پنج ماهگی بهتره قطع شه دیگه چرا بگیم نکن

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شیر شب اونیه که بچه وسط خواب شب بیدار میشه و میخوره دوباره میخوابه حالا خودت ببین شیر شبه یا نیس. ول ...

خیلیا بهم گفتن نکن ن بیدار نمیشه 

خیلیا بهم گفتن نکن ن بیدار نمیشه 

نه دیگه بچه غذا خور خودش بیدار نشه برا شیر اصلا بیدار نکنید

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
یواش یواش شیر شبش رو 

خب شیر شبش رو خیلیم عالیه قطع کنی البته الانم بچه شما شیر شب نمیخوره چون شب برا شیر بیدار نمیشه

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

بچه منم شیش ماهشه تقریبا شبا ک میحابه ساعت ۱۲ میبینی ساعت یک پاشد شیر میخاد دوباره ساعت دو میخاد دوباره ساعت سه. و بازم پنج و هفت و نه و اخریشم ۱۱ 

کلافه شدم

شیر شب از ۱۲ شب شروع میشه تا ۶ صبح

شیر خودمو میخوره. شما تونستید کاری کنید که بیدار نشه؟

2738
بچه منم شیش ماهشه تقریبا شبا ک میحابه ساعت ۱۲ میبینی ساعت یک پاشد شیر میخاد دوباره ساعت دو میخاد دوب ...

من شیر خشک میدم از اول بیدار نمیشد گردو بخور شور نباشه شیرت چرب بشه سیر بشه ولی اگ نظر منو میخای شبا شیر خشک بده اگ رفلاکسی نیست گیگوز بده اگ رفلاکسی ببلاک ای ار فقط هم شبا بده تو این سن باید ۱۵۰ تا بهش بدی با پنج پیمونه شیر خشک اینم میگم ک حس بد نگیری شیر مادر تو این دروزمونه نمیتونه زیاد چرب باشه با این غذایی ک ما میخوریم روغن زرد(حیوانی) کره محلی شیر گاومیش گردو نون خامه ای گوشت گوسفند شیرت رو چرب و بیشتر میکنه از الان دیگ باید کم کم کمش کنی من ماه دیگ غذا رو شروع میکنم وشیر رو ۱۲۰ میدم و شیشه شیر اخر ک همون دوازده یا یک ک میخاد بخابه رو دیگ نمیدم یواش یواش و تا اخر همین اندازه نگر میدارم بچم ماه دیگ پنج ماهشه 

من شیر خشک میدم از اول بیدار نمیشد گردو بخور شور نباشه شیرت چرب بشه سیر بشه ولی اگ نظر منو میخا ...

اخه مشکل خیلییی بزرگی دارم و اونم اینگه اصلاااااا شیشه شیر نمیگیره تا الان ک ۶ ماهشه شیش بار شیر خظک با شیشه شیر خورده اونم فقط ۳۰ سیسی یک پیمونه. 

پستونکم نگرفت همه مدل پستونک دادیم

با قطره چکان میرزم دهنش گریه میکنه بقول تو اخه یروز گردو هست یروز قنادی هست ولی اکثرا نیست چه شیری بدیم اخه ب بچه والا قدیما روغن زردو با کاسه میخوردن

چیکار کنم شیشه شیر بگیره حالا

اخه مشکل خیلییی بزرگی دارم و اونم اینگه اصلاااااا شیشه شیر نمیگیره تا الان ک ۶ ماهشه شیش بار شیر خظک ...

من بی بی لند میدم 

ینی بچه من همه چیو میمکه ولی بنظرم بی بی بند با سری ارتودنسی بده ک سینه رو ول نکنه 

همونه اصلا نمیگیره ارتودنسی و دایره و شکل سینه مادر دادم بازم نمیگیره

نمیدونم والا تجربه ندارم بنظرم سه تاپیک بزن مادرا بیان تجربشونو بگن