2737
2734

بله برون مگه همون نیست میان انگشتر نشون میارن و درباره مهریه و چیزای دیگه تو دفتر مینویسن مگه میشه حذف شه؟

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من نداشتم مامان بابام نگرفتن هرچند من دلم میخواست  دوبار به خانواده شوهرم گفتن چند نفر مهمون دارین اونا هم چیزی نگفتن اینا هم از خدا خواسته همین رو بهونه کردن واسم نگرفتن . واسه خواهرام گرفتن 

2740
بله برون مگه همون نیست میان انگشتر نشون میارن و درباره مهریه و چیزای دیگه تو دفتر مینویسن مگه میشه ح ...

هیچی نیاوردن یه جعبه شیرینی اینقدر تعدادشون زیاد بود خودشون میل کردن با یه سبد گل

جاست الان

بله برون ما با حضور درجه یک های دو طرف بود و مراسم خاصی نبود

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بله برون ما اومدن با گل و شیرینی و میوه که خواستگاری رو رسمی کنن و اسممون بره رو هم 

و روز مراسم رو تاریخش رو به عهده خودمون گذاشتن 

حالا من نمی‌دونم بله برون برا استانهای دیگه چطوره 

ما روز نامزدی رو میگم خرجا برون ، که بزرگترا مهریه و جهاز رو تعیین میکنن

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔
2706