2733
2734

شنیدم که برای از شیر گرفتن بچه ، بعضی از مامانا از صبر زرد استفاده میکنن، من دوست نداشتم از این روش استفاده کنم ولی چون پسرم دو سال و ۴ ماهشه و بدجور وابسته است فکر کنم بهتره این روش رو هم استفاده کنم، ولی روش استفاده اش رو نمیدونم، دیروز همسرم از عطاری مقداری خریده، عکسش رو میزارم ببینید همینه که عطاری داده درسته؟ البته یه تیکه بزرگش رو عکس گرفتم، تیکه هاش کوچیکتره، ...دیروز یه کم از اون رو با کمی آب حل کردم یه کم زدم به دهنم ببینم چه مزه ای میده فوق العاده تلخ بود😭😭😭یعنی واقعا اینقدر تلخه؟؟؟؟ بیچاره بچه ها 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

بزار

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه های من به روش تدریجی به هیچ عنوان جواب ندادن

منم مجبور شدم از صبر زرد استفاده کنم

یه ذره شو تو آب حل کن بزن سر سینه ت

یبار که امتحان کنه دیگه سراغش نمیاد

به قول قدیمیا انگار به بچه صبر هم منتقل میکنه 

بچه های من که اصلا اذیت نشدن و خیلی راحت کنار اومدن

2740
بچه های من به روش تدریجی به هیچ عنوان جواب ندادن منم مجبور شدم از صبر زرد استفاده کنم یه ذره شو تو ...

وای پسر من هم همینطوره، وابسته و لجبازه 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

آره تلخه. اصلا بوش میکنی دهنت تلخ میشه. 

چه اشکالی داره؟ به خاطر خودشه که راحت‌تر بتونه دل بکنه هی زجر نکشه. ازینکه هی بگه میخوام و بهش ندی که بهتره. اینو بزنی دیگه خودش نمیاد سمت سینه ت. 

دختر منم به شدت وابسته بود. طوری که همه فامیل میگفتن اینو تا پنج سالگی نمیتونی از شیر بگیری. یکسره بهم چسبیده بود. 

2سال و 17 روزش بود رفتیم حرم از شیر بگیرمش. همونجا به عالمه بهش دادم. بعدم گفتم دیگه بزرگ شدی، این فاسد شده تلخ شده نمیشه بخوری. قول داد نخوره. منم رفتم تو دسشویی تو آب حل کردم زدم به سینه م. راه افتادیم سمت خونه. تو ماشین گفت جی جی میخوام. گفتم تلخ شده ها. گفت اشکال نداره میخورم. منم خیلی راحت گفتم بخور. هم اومد یه لحظه دهنشو زد و رفت. دیگه سمت سینه م نیومد. اصلا اسمش هم نیاورد. 

وای پسر من هم همینطوره، وابسته و لجبازه 

خیلی خیلی خیلی تلخه،.....ضرر نداره واسه بچه؟ چقدر باید تو آب حل کنم

بچه های من به روش تدریجی به هیچ عنوان جواب ندادن منم مجبور شدم از صبر زرد استفاده کنم یه ذره شو تو ...

روش تدریجی بیشتر بچه زجر میکشه. خیلی بده. 

جیگرش خون میشه. 

همون یهویی بهتره. بعدم با صبر زرد اصلا لازم نیست تون بگه من میخوام بهش ندیم. 

من اونو میزدم به سینه م هر موقع میگفت میخوام، میگفتم بیا بخور. خودش نمی‌خورد. بعد سه چهار روز یادش میره. به خاطر خودشه. 

من که واسه از شیر گرفتن بچه م خودم خیلی اذیت شدم. دخترم خیلی اذیت نشد. من داشتم دق میکردم از غصه. 

2706