2737
2739

دوستان من ده ساله با مردی هستم که تازه فهمیدم جاهایی که کم رفت و آمد داره بخاطر زن اولش بوده که فراموشش نکرده .بهش گفتن چرادکم پیدایی جلوی من به اونا گفت مگه یادتون نیست من خیلی اذیت میشم بیام به خاطر گذشته .منم بوق انگار که جفتش بودم .دوست داشتم زمین دهن باز میگرد و منو قورت میداد

این طبیعیه ک فراموش نمیکنن چ اذیت میشه شمام نباید انتظار ی مردیو ازش داشته باشی ک‌شکستی رو تجربه نکرده ولی نباید ب زبون میاورد

کاربری دو نفره                                                      ما خدا را داریم به ازای هر آنچه که نداریم 💕 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
این عادیه ک زندگی گدشتش اذیتش کنه خودتم بودی اینجوری بودی زنشو چراطلاق داده

زنش ازش پول دزدی میکرده که بعدمیفهمه ولی هنوز عاشقشه .این طبیعیع؟میگه تو باید بدونی همیشه دومی هستی .آخه روز اول بمن گفت من دیگه اونا رو فراموش کردم که من زنش شدم ولی حالا هی نفرینش میکنم که دروغ بمن گفته

اولا طبیعیه خودت مجرد بودی باهاش ازدواج کردی یا مطلقه ؟ 

دلم میسوزه که اشتباه کردم دختر بودم باهاش ازدواج کردم .کاش حداقل منم مطلقه بودم اونوقت زورم نمیومد

زنش ازش پول دزدی میکرده که بعدمیفهمه ولی هنوز عاشقشه .این طبیعیع؟میگه تو باید بدونی همیشه دومی هستی ...

تهدیه به طلاقش کن آدم میشه شوهرت بی سیاست و سادس احساساتشون خیلی راحت بروز میده.خیلی مردا تو دلشون میریزن.ولی اگه میخوای آدمش کنی تهدیدش کن دیگ زر پر نکنه.یعنی چی دومی هستی توام بهش بگو توام صدمی هستی 

باز خوبه پیشت از خاطراتش تعریف نمیکنه که توی ده سال حس نکردی که فراموش نکرده. مورد داریم خانم هم هست به شوهرش از شوهرهای سابقش تعریف میکنه حتی شوهرشو میبره جاهایی که با قبلیا گشته، مورد داریم پیش مادرشوهر خواهرشوهر جدید از شوهر سابق و خانواده ی شوهر سابق میگه. هیچ کس نمیتونه گذشته اش رو پاک کنه و فراموش کنه فقط خاطرات کمرنگ میشه

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
زنش ازش پول دزدی میکرده که بعدمیفهمه ولی هنوز عاشقشه .این طبیعیع؟میگه تو باید بدونی همیشه دومی هستی ...

ببین برادر منم زنش خیانت کرد خودشم طلاق گرفت باز برادرم الان اشتباه از طرف خودش میدونه نمیگه ولی مشخصه پشیمونه زن هم گرفته مثل شوهر تو هس

دلم میسوزه که اشتباه کردم دختر بودم باهاش ازدواج کردم .کاش حداقل منم مطلقه بودم اونوقت زورم نمیومد

اره اشتباه کردی دختر باید با پسر ازدواج کنه مرد مطلقه با مطلقه مثل خودش.ولی درستش کن آدم میشه

پول ازش دزدی کرده...یعنی چطوری؟ چه مقدار؟

ولی زن زرنگ پول پس انداز میکنه حتی از مال شوهرش

این پیشنهاد همه نی نی سایتی هاست ک میگن ب هر بهانه ایی از شوهرت پول بگیر و پس انداز مخفی کن

گریزانم از این خانه،ولی :چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……
2706