2737
2734

اینم نگو ظاهر زندگیشون خوبه پس تقاص پس نمیدن، نه خدا یه سریا رو صبر میکنه ببره vip جهنم بسوزونه ما که جای خدا قاضی نیستیم حکم بدیم نه قطعا باید الان مجازات بشه

هر چیزی هر اتفاقی یه دلیلی داره

هر خوشبختی ای لطف خدا نیست و هر بدبختی ای مجازات نیست

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
وقتی بکارتم رفت کفتم یا میای خاستگاری یا خودمو میکشم خلاصه با هزار مشکلات و انگ هرزگی و اینکه دو‌د ...

ببخشید ولی شما دفه اول که رابطه داشتین بکارتتون رو از دست دادین حالا مهم نیست از کدوم ناحیه انجام داده باشین

باکره بودن ربطی به چند قطره خون نداره

اگه قرار بر ذوب و شدنو ناراحتیه باید همون دفه اول اینقدر ناراحت میشدین وگرنه هایمن با جراحی هم برمیگرده سر جاش میشی همون باکره ای که میتونه ازدواج کنه 

ولی به هر حال شما همون دفه اول از دست دادینش

باید باهاش کنار بیاین 

همه تجربه میکنن حالا شما یکم بد تجربه کردین

بدنتون و خودتونو دوست دلشته باشین دیگه به کسی اجازه ندین ازش سواستفاده کنه

معلومه زود قول میخورین پس حداقل تا وقتی عقد نکردین با کسی دیگه این اجازه رو ندین چون اکثر پسرا توان مالیشون پایینه بخاطر فشار اقتصادی اینا بکن درو شدن فکر ازدواج نمیکنن پسر خوب تا وقتی ازدواج نکنین بهت دست نمیزنه عزیز دل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول خواستم نظری ندم، اما نتونستم

شما اصلا خودت رو مقصر نمی دونی، یکبار حیا رو گذاشتی کنار و برات عادی شد و ادامه دادی و ادامه دادی، چرا خودتو توجیه میکنی که برای اینکه زخم رابطه اول ترمیم شه به رابطه های دیگه اقدام کردی چرا نمیگی خودت هم دوست داشتی، خدا رو مقصر ندون عزیزم خودت مقصری که هی تو این مسیر قرار گرفتی باید اول توبه کنی و بعد تلاش برای دوری از مسیر اشتباه خودت رو مقصر بدون و خودت رو ببخش

عزیزم اولین کار که باید بکنی اینه که خودتو ببخشی خودتو ببخش از خدا هم بخواه ببخشدت 

خدایا مرسی که هدیه به این قشنگی به من دادی⁦👩‍👧⁩کمکم کن بتونم تماااام آرزوهاشو برآورده کنم حسرت هیچی به دلش نمونه...خدایا یا بکش خلاصم کن یا این حالمو عوض کن دیگه نا ندارم
2728

عزیزم داستانت رو خوندم

گلم اولین کار اینه که خودتو ببخشی بابت گذشته و انقدر سرزنش نکنی

اتفاقیه که افتاده

دوم اینکه رو اعتناد ب نفس و عزت نفست حسابی کار کن

باور کن اگه ادم درست حسابی بیاد تو رندگیت اصلا بکارت و گذشته براش مهم نیست اونایی که رو این موضوع ها اصرار دارن از نظر فرهنگی سطح پایینی دارن

ادم با لول و باشخصیت دنبال گذشته یا پرده نیست

چون اون میخواد با تو آینده زیبا بسازه و براش شخصیت شما مهمه

درستو بخون

انقدر مستقل و موفق بشو ک ارزش خودت رو ب ایتا بدونی نه یه غشا

و گذشته ارو هم ببخش 

دل هایی که شاد میکنی میشه عجب شانسی اوردم های زندگیت

داستانتو خوندم و درکت کردم از ته دلم ، همه ما دلشکستگی زیادی داشتیم ..... ولی متفاوت هر کسی به نوعی ؛  باید سعی کنی یاد بگیری تجربه بشه برات ؛ از اشتباهاتت درس بگیری 

تنها راه یاد گرفتن ؛ زندگی کردنه 🌟
دقیقا من الان عاشق کسیم که نمیدونه من وجود دارم احساس میکنم هر روز دارم میمیرم و زنده میشم منم قرصا ...

هیپنوتیزم کن خوب میشی 

امضامو بخون تاپیکام آموزشش هست

برای حل شدن بیشتر مشکلاتتون و بیشتر شدن اطلاعاتتون گوگل سرچ کنید ترفندهای زندگی  madaran مطالب من رو ذخیره و مطالعه کنید                                                                                                                    اگه ثبت نام نکردید دوست داشتید گوگل سرچ کنید madaran یا مادران ثبت نام کنید سایت خوبیه  

برای کسی تعریف نکن  

برای حل شدن بیشتر مشکلاتتون و بیشتر شدن اطلاعاتتون گوگل سرچ کنید ترفندهای زندگی  madaran مطالب من رو ذخیره و مطالعه کنید                                                                                                                    اگه ثبت نام نکردید دوست داشتید گوگل سرچ کنید madaran یا مادران ثبت نام کنید سایت خوبیه  
2740
ببخشید ولی شما دفه اول که رابطه داشتین بکارتتون رو از دست دادین حالا مهم نیست از کدوم ناحیه انجام دا ...

قول میخورین 🤦🏻‍♀️ گول میخورین درسته