2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاپیک آخرم عکس گذاشتم بیاید

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
2731
به اون خدایی که دیدو هیچی نگفت قسم تک تک حرفام حقیقت حرفامو بخون اگه حس کردی من ادم بدیم اگه ح ...

من یک سال و نیم خواننده ی خاموش بودم و فک کنم پارسال اگه اشتباه نکنم داستانتون رو خوندم

شما همونی هستی ک برادرتون پزشک بود?

هرشب قسمم‌میداد‌میگفت ببین بفهمم دروغ گفتی ازدواجم کرده باشیم طلاقت میدم

منم از ترش همه چیو گفتم که این ۶ ماهی که رفت ولم کرد چیشد با جزئیات😔

یه روز میگفت هرزه یه روز میگفت عاشقتم تو عاشقم‌کردی

خودشم‌گذشته داشته با دختر بوده  رابطه های سطحی بدون دخولم‌‌ داشته اما میگه زن‌نباید اشتباه کنه

خلاصه   هر شب یه چیزی میگفت

یه شب میگفت‌نمیتونم‌با این کارات باهات ازدواج کنم یه شب میگفت نمیتونم بیتو

2740

این قسمت  که الان میخام بزارم شاید هیچججچج کس تو دنیا باورش نشه و بگید داری دروغ سر هم‌میکنی

ولی همین که خدا و یکی از رفیقای صمیمیم باورم دارن بسمه😊

یه روز پیش هم‌بودیم  معاشقه میکردیم بغل هم بودیم گفتم‌ پاشو بسه بریم

یهو گنترلش از دس داد‌بدون اینکه اصلا این قصدو داشته باشه یهو رفت داخل

همش تو ۲ ثانیه اتفاق افتاد

درد عظیمی حس کردم گفتم دسمال بده فقط زووووود

وقتی دسمال گذاشتم پر خون شد

و بکارتم رفت........

( از کسی انتظار ندارم باور کنه  لطفا ریپلای نزنین)

تجربه اول خیلی مهمه کاش همه دخترا اولین تجربشون ادم درس حسابی باشه حتی بهش نرسن😔

دقیقا

من الان عاشق کسیم که نمیدونه من وجود دارم احساس میکنم هر روز دارم میمیرم و زنده میشم منم قرصای ضد افسردگی مصرف میکنم

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
2706