2737
2734
۵ ساله مینویسم نه ۵ بار نه اروم‌نمیشم🙂

باشه خواهر عزیزم فقط برام سوال شده بود🌻

منم دارم میخونم تاپیکتو 🫂

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔

وقتی بکارتم رفت

کفتم یا میای خاستگاری یا خودمو میکشم

خلاصه با هزار مشکلات و انگ هرزگی و اینکه دو‌دل بود مجبورن اومد

سر مهریه گفت تو اهل زندگی نیستی

میگی نمیام تو یه ساختمون بادخونوادت(دروغ میگفت فقط به شوخی اینو گفتم یبار)

و ادعات زیاده

و خدافظ

و برای همیشه ترکم کرد

گریه و التماس کردم‌گفتم پس بکارتم

گفت بمن چه

و رفت....

۹ ماهی میگذره و  ذره ذره اب شدم

دیگه هیچوقت اون ادم سابق نشدم....

تمام شد بچه ها😔میخونم نظرات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیرم

عزیزم تو که خوشگل و تحصیلات خوب داشتی چرا گول خوردی من اگه پسری یه حرف میزد که میفهمیدم آدم خرابیه ولش میکردم خیلی ام ازدواجی بودم اما حواسم بود کسی ادم نبود ردش میکردم البته خداهم دوستم داشت

هیچوقت خوب نیمشم😔

بگذر اسی

حس گناه داری !؟ 

چون منم خیلی ساده بودم و خیلی از این سادگیم سو استفاده شد اما گذشتم

اون شبی که گذاشتی داستانتو می خوندم یاده خودم می افتادم بعضی جاهاش و کاملا درکت می کنم❤️

چرا نمیری پیش روانشناس 

2731
دقیقا من الان عاشق کسیم که نمیدونه من وجود دارم احساس میکنم هر روز دارم میمیرم و زنده میشم منم قرصا ...

نکن باخودت

ببین ته تهشو رفتم

هیچی نیس

فقط تو میمیری فقط تویی که ضربه میبینی

زندگیتو میبازی

خودتو نجات بده خاهش میکنم

همونی که پسره از ک.و.ن کرده بودت؟ ماما بودی

خواهشا یکم رعایت کنید بابا حال استاتوس واقعا نمیتونی درک کنی؟

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)
2740
وقتی بکارتم رفت کفتم یا میای خاستگاری یا خودمو میکشم خلاصه با هزار مشکلات و انگ هرزگی و اینکه دو‌د ...

حیف و ۱۰۰ حیف ولی خدا بزرگه از لحاظ روحی خودتو درمان کن و توبه کن خداهم خودش کمکت میکنه اون آدم کثیف بوده تو به خدا روی بیار اون دنیا باید جواب بده 

بگذر اسی حس گناه داری !؟  چون منم خیلی ساده بودم و خیلی از این سادگیم سو استفاده شد اما گذشتم ...

نخوندی؟

خیلی رفتم روان پزشکو روانشناس

همش حرفای کلیشه ای و قرص

اینکه بچگیم اونقدی که باید عشق دریافت نکردمو...

اینارو خودمم میدونم

اما خیلیا انجوری بزرگ شدن

ولی به اینجا ختم نشده سرنوشتشون

خدا نکنه بخدا۶ ساله رفیق من شماهایید خیلی سر این تاپیک ترکیدم اسمای مختلف داشتم مهتاب  گلرخ

فقط میتونم بگم از ته وجودم درکت میکنم

و  از اون بد تر اینه که اونایی که به راحتی زخم زبون میزنن زخم قلبتو صد برابر بد تر میکنن💔🥲

° تو خونِہ گِࢪیِہ کُنْ تو کوچِہ پَهنْ نَشُو ،،،نِشونِ هٖیچکَسْ نَدِهْ پُشتِ پَࢪدَتُو ... .🍷❤️✯⁠شٰآیِعْ✯⁠
نکن باخودت ببین ته تهشو رفتم هیچی نیس فقط تو میمیری فقط تویی که ضربه میبینی زندگیتو میبازی خودت ...

ممنونم که خواهرانه راهنماییم کردی حرفت برام خییلی با ارزش هست و میمونه😍

دختر تو خیلی مهربونی قدر خودتو بدون 💚

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
عزیزم تو که خوشگل و تحصیلات خوب داشتی چرا گول خوردی من اگه پسری یه حرف میزد که میفهمیدم آدم خرابیه و ...

جمله اخرت تیری بود به قلبم

خداهم دوست داشت😢

ببین طرفای من جوری فیلم بازی میکردن الانم که مرور میکتم بازم باور میکنم

تو‌نمیدونی چیکار میکردن

زیر پنجره خونم هق هق صدای گریشو میشنیدم

ادم باور نکنه؟؟؟

قسماشون

عکس و فیلم از محل کار و...

همشم درووووغ

2706