2737
2739

چند سال پیش من درگیرش بودم هر کاری میکردم نمیشد تا یه راه حل پیدا کردم گفتم بگم اگه کسی درگیره استفاده کنه ثواب کنیم

ایورپیل قرمز روشن(یه محلول آلمانیه) از عطاری بگیرین یا اینستا

شستن مو با آب داغ عالیه  پشت بندش سشوار کشیدن 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من دخترم در گیر شده بود موهاش به قدری ناز بود که دلم نمیومد کوتاش کنم دیدم فایده نداره و داره اذیت میشه موهاش را پسرونه زدم و الان عذاب وجدان دارم که نکنه کسی مسخرش کنه و روش تاثیر بزاره

من دخترم در گیر شده بود موهاش به قدری ناز بود که دلم نمیومد کوتاش کنم دیدم فایده نداره و داره اذیت م ...

اشتباه کردی🥲 گناه داشت حالا بچس بلند میشه پلی من برا همین اینو نوشتم که دیگ کچل نکنن چون قطعا جواب میده و اینکه  بلندی مو روش تاثیر گذار نیست فقط برا اطمینان برا موی بلند باید دوتا قوطی گرفت که به همه جا برسه قیمتشم گرون نیست

2738

وای منم وقتی مدرسه میرفتم همش درگیر میشدم 

خدا نیاره اون روزو دیگه 

چه خاطرات بدیه

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
وای منم وقتی مدرسه میرفتم همش درگیر میشدم  خدا نیاره اون روزو دیگه  چه خاطرات بدیه

الان خداروشکر این دارو ریشه من میکنه تعریف داروی  قطره میمیا هم شنیدم الانم یه خانوم گفتن اتفاقا