2737
2734

همیشه با خانواده میشینیم از اون دوران کودکی و بدبختیامون میگم بخاطر بی مسئولیتی پدرم اما این موضوع رو ب هیچ احدی تا ب حال نگفتم

ی بار رفتم مدرسه  از شدت گرسنگی داشتم میمیردم کلاس سوم ابتدایی بودم

چشمم همش ب دست بچه ها بود یکی از همکلاسیام تو حیاط داشت کاکاو باز میکرد از دستش افتاد دیگه برش نداشت من همش چشم بهش بود بعد یکی دو دیقه رفتم ورش دارم بخورم دیدم رد زیر کفش روشه 

اما برام مهم نبود و خوردمش🙂

مامانت حداقل  ی نون خالی میذاشت تو کیفت💔

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😑😢

اشکال نداره ، من نمیدونم کسی که پول نداره زاییدنش چیه.

پدر مادر منم اصلا نباید بچه دار میشدن چون از پس بزرگ کردن یه بچه هم بر نمیومدن(فک میکردن همین که فقط ظهر و شب غذا بدن کافیه دیگه بچه لباس ، کلاسای ورزشی و.. خوراکیای دیگه نمیخواد)

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2728
😑😢 اشکال نداره ، من نمیدونم کسی که پول نداره زاییدنش چیه. پدر مادر منم اصلا نباید بچه دار میشدن ...

ما غذا هم نبود، مامانم ۳۰ ساله داره کار میکنه هرررکاری 

فروشندگی خیاطی ،مغازه زد تا مارو بزرگ کرد در ب در در کمیته امداد و بهزیستی و...

هر روزی ک داشت بهم میداد حتی ۱۰۰ تک تومنی ،بعضی روزا واقعا نون هم نبود

من کلاس چهارم بودم خانممون گروه بندیمون کرد ، هر گروه چهار نفره که روزنامه دیواری بسازیم، به من گفتن چسب و..بیار. من هر چی به مامانم گفتم پول بده من باید چسب و..ببرم گفت گرونه ندارن ،چرا قبول کردی ! و کلی چرت و پرت و دعوا

وقتیم میرفتم مدرسه دوستام هی میگفتن چرا نخریدی نیاوردی، منم خیلی دختر خجالتی و آرومی بودم چیزی نمیگفتم. چند روز گذشت، هی تو خونه دعوا پول نمیداد بهم، توی مدرسه هم دوستام یقمو میگرفتن، دیگه رفتن به معلم گفتن این پول نمیاره، معلم گفت چرا نمیخری بیاری ، منم اون لحظه از بس فشار روم بود بغضم ترکید شروع کردم به گریه. آبروم رفت😢

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
ما غذا هم نبود، مامانم ۳۰ ساله داره کار میکنه هرررکاری  فروشندگی خیاطی ،مغازه زد تا مارو بزرگ ...

زندگی شما خیلی خیلی سخت بوده. امیدوارم الان وضعیتتون بهتر شده باشه اما خونواده من هنوزم همونن همش سر پول دعوان منم کلی درس خوندم هیچی نشدم

2738
من کلاس چهارم بودم خانممون گروه بندیمون کرد ، هر گروه چهار نفره که روزنامه دیواری بسازیم، به من گفتن ...

عزیز دلممم، منم جشن روز معلم گرفته بودن کلاس ۷ بودم قرار شد نفری ۵۰۰ بذاریم رو هم ک بشه مثلا ۳۰.۴۰ تومن برا معام جشن بگیریم

من پول نداشتم ک بدم روز جشن بچه ها منو بیرون کردن نشستم تو حیاط ک تا اخر جشن

دقیق یادم نیست ولی فک کنم اخر جشن معلم فهمید من نیستم یکیو فرستاد دنبالم بهم کیک و ژله و اینا داد ولی از زهر بدتر بود 

زندگی شما خیلی خیلی سخت بوده. امیدوارم الان وضعیتتون بهتر شده باشه اما خونواده من هنوزم همونن همش سر ...

دقیقا منم خاهرام همش فوق و دکترا گرفتن ولی بیکار تو خونه ان شغل ازاد دارن با درامد ۳،۴ میلیون

مامانمم خیاطی میکنه پدر و داداش ۱۸ سالمم همش خابن

عزیز دلممم، منم جشن روز معلم گرفته بودن کلاس ۷ بودم قرار شد نفری ۵۰۰ بذاریم رو هم ک بشه مثلا ۳۰.۴۰ ت ...

💔💔💔

عزت نفس و اعتماد به نفس بچه داغون میشه

دقیقا منم خاهرام همش فوق و دکترا گرفتن ولی بیکار تو خونه ان شغل ازاد دارن با درامد ۳،۴ میلیون ما ...

کلا انگار شانس با ماها نیست. آدمی که تو خونواده بی پول به دنیا بیاد سخته که بتونه خووشو بکشه بالا، خدا هم انگار دلش میخواد همیشه چشامون خیس باشه

کلا انگار شانس با ماها نیست. آدمی که تو خونواده بی پول به دنیا بیاد سخته که بتونه خووشو بکشه بالا، خ ...

دقیقا 

اخرش هم بخاطر اذیتایی پدرم ازدواج کردم با کسی ک مجبور بودم خاهراش رو بزرگ کنم خودم ۱۷ سالم بود خاهرای شوهرم ۵ و ۱۱ ساله 

من بچه کوچیک خانواده بودم و چون سر و زبون داشتم بابام نذاشت دیگه برم مدرسه  تحملم از بقیه خانواده کمتر بود پس رها کردم خودمو توی دام ازدواج

کلا انگار شانس با ماها نیست. آدمی که تو خونواده بی پول به دنیا بیاد سخته که بتونه خووشو بکشه بالا، خ ...

چقد حرفت حرف دلم بود بعداز اون همه سختی که تو دوران بچگی کشیدم خیلی دوست داشتم بعداز ازدواج وضعم بهتر باشع ناشکری نمیکنم اما توقعم بیشتر از این حرفا بود

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗

دقیقا با این تفاوت که پدرم پولدار بود اما دلش نمیومد واسه ما خرج کنه.نه لباس زمستونمون معلوم بود نه تابستون.الانم شوهرم با اینکه پولداره دقیقا مثله پدرم هس

2706