2737
2734

من سال ۹۸ ازدواج کردم

البته بهمن ۹۸

که ۱ ماه بعدش که کرونا اومد

و تا ۱ سال و خورده ای همچون میترسیدین جایی بریم

بعد سال ۱۴۰۰ ماه رمضان من یکی از خواهر شوهران رو دعوت کردم

اومد راجب وسایل خونم از داد این اینجوری اون اونجوری

بعد گفت جاهازت کامل نبود و خلاصه

۱۴۰۰ ما خونه خریدیم خیلی دستمون خالی شد در حد ۱۰ هزار تومنی نهایت میمون. تو کارتمون و واقعا پول نداشتیم

که بخوام مهمونی بگیرم

البته مادر شوهرم اومده بود خونم

بعد من با همون خواهر شوهرم که فضولی کرده بود دعوام شد دعوت کرد و من هم رفتم عروسی پسرش

هم خودش هم ۲ تا خواهرای دیگش تو مراسم بهم بی احترامی کردن

حتی جلوم بشقاب میوه هم نداشتن

من هم قطع رابطه کردم ( گفتم کسی که احترام نگه نمیداره منم قطع ارتباط میکنم)

تا به امروز

امروز داشتم فکر میکردم کار بدی کردم؟

لطفا لطفا منطقی بهم بگید 

نه کار بدی نکردی اونا اول بهت بد کردن کسی حق نداره راجب وسایل خونت نظر بده یا تو عروسی اذیتت کنه خیلیم خوب کردی

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانواده شوهرت اگه بد بودن مثل نصف همین مادرشوهر خواهر شوهر های بی فرهنگ تو همین سایت خودشون میومدن خونه ات یک هفته مهمونی براشون هم مهم نبود تو ناراحتی یا خوشحال یا بی پول

باید نظر اونا رو هم در مورد شما بدونیم 

بعد قضاوت کنیم 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2728
خانواده شوهرت اگه بد بودن مثل نصف همین مادرشوهر خواهر شوهر های بی فرهنگ تو همین سایت خودشون میومدن خ ...

یعنی چی؟؟

یعنی آدم های خوبی هستند؟؟

یعنی من بد کردم باهاشون باید بهشون فرصت میدادم؟؟

عذاب وجدان گرفتم گفتم شاید نباید آنقدر هم سخت میگرفتم

نه عذاب وجدان چزا ؟؟ تو خاهرشوهرتو دعوت کردی اومد تو خونت دخالت کرد رفتی  عروسی بهت بی احترامی کردن فقط شان خودتو حفط کردی با هرکی باید مپل خودش بود گلم

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
نه عذاب وجدان چزا ؟؟ تو خاهرشوهرتو دعوت کردی اومد تو خونت دخالت کرد رفتی  عروسی بهت بی احترامی ...

آره منم گفتم اگر الان جلوش رو نگیرم ادامه پیدا می‌کنه

حتی یک بار شمال تو ویلا برادر شوهرم به یکی از خواهر شوهرام گفتم البته عید بود گفتم مزاحمتون میشیم خونه خودتون برای عید دیدنی 

گفت نه دیگه اینجا همو دیدیم

2740

نمی‌دونم چطور میشه تو مراسم عروسی بشقاب نداشت ؟!! 

مگر همه چیز سر میز نیست ؟؟ و مهماندار پذیرایی میکنم !  (پرسنل باغ یا تالار ...) 

به هر جهت در این عصر به نظرم بشه طبق تمدن رفتار کرد ..گفتگو و مسائل رو حل کرد .. 

در روزگاری که بچه های ما محکوم به تک فرزندی هستند ..و تا بدین پایه تنها .. انسانی و اخلاقی نیست اونها رو از داشتن خاله و عمه و عمو و... محروم نمود . 

و قبل از همه ی اینها  همسرمون رو از داشتن و دیدن خانواده بر حذر . 

اینکه راجع به جهازت چیزی بگن طبیعه خوب همه نظر میدن. حالا جالبه عروس ما، گیر داد جهازبرون بگیره، ما نرفتیم گفتیم در شان مون نیست بیایم جهاز ببینیم. به زور دو هفته بعد عروسی دعوت کرد، بمن میگفت بیا کابینتم رو ببین من خجالت میکشیدم، بس گفتم عزیزم هرچی خریدی، دستت درد نکنه . 

بعد خیلی دیر دعوت کردی خب.

بنظرم شما از اولشم دنبال ارتباط نبودی

نمی‌دونم چطور میشه تو مراسم عروسی بشقاب نداشت ؟!!  مگر همه چیز سر میز نیست ؟؟ و مهماندار پذیرا ...

بله من دیر رسیدم مراسم بشقاب ها رو گذاشته بودند

من رفتم سر میزشون نشستم 

که همه خواهر شوهران و مادر شوهرم سر میز بودند

میوه و شیرینی سر میز بود

ولی تا به مهماندار نگی که مهمان جدید اومده براش بشقاب نمیارم

درسته؟؟

به خودشون به عنوان صاحب مجلس و بزرگتر این کاررو  نکردن که بگن بشقاب بیاره

شما بودی این بی احترامی رو میپذیرفتی؟؟

مهمان اون مجلس بودم یا نبودم؟؟

اینکه راجع به جهازت چیزی بگن طبیعه خوب همه نظر میدن. حالا جالبه عروس ما، گیر داد جهازبرون بگیره، ما ...

شما تو کرونا مهمونی میرفتی؟؟

یا وقتی پول نداری مهمونی میگیری؟؟؟

کم یا زیاد جهاز برای هر کسی هست نمیشه نظر داد که

اگرم نظری ه‍ست باید تو خفا باشه نه جلوی خود طرف

بله من دیر رسیدم مراسم بشقاب ها رو گذاشته بودند من رفتم سر میزشون نشستم  که همه خواهر شوهران ...

بله مهمان بودید .من در اون شرایط نبودم .. اما احتمال نمیدی اصلا حواسشون به این مسئله نبوده ؟؟ 

اگر جای شما بودم خودم از مهماندار درخواست بشقاب میکردم . 

بعد واکنش میزبان و افراد مربوطه رو زیر نظر می‌گرفتم .. آیا شرمنده میشن از اینکه حواسشون نبوده .. عذرخواهی میکنند .. پذیرایی می‌کنند .. ؟؟ 

اما شما یه مداد دستت میگیریم دور افراد خط می‌کشی . 

ما آدمها به هم نیاز داریم . 

اینکه راجع به جهازت چیزی بگن طبیعه خوب همه نظر میدن. حالا جالبه عروس ما، گیر داد جهازبرون بگیره، ما ...

خوب اینکه مثلا فرش با پسر بود همسرم چون مجردی زندگی میکرد 

فرش خونه خودش رو آورد

به من می‌گفت والا فرش زیر پات هم مال ننه ننه

منم براشون پس فرستادم

با اینکه ۲ ماه تمام فرش نداشتم

این طوری قضاوت کن 

بله مهمان بودید .من در اون شرایط نبودم .. اما احتمال نمیدی اصلا حواسشون به این مسئله نبوده ؟؟  ...

بله نیاز داریم

بشقاب رو فراموش کردن

وقتی عکس می‌گرفتند و به من نمیگفتن این هم باز فراموش میکرذند؟؟

حتما خیلی کوچولو بودم نمیدیدنم

2706