2752
2739
عنوان

۴ ساله خانواده شوهرم رنگ خونه داداششون رو ندیدن بده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 22 پست
بله مهمان بودید .من در اون شرایط نبودم .. اما احتمال نمیدی اصلا حواسشون به این مسئله نبوده ؟؟  ...

خیلی دلم میخواد شما که اینجوری قضاوت میکنید و راجب احتیاج آدم ها صحبت می‌کنی بگم خودت رو با این رفتار بزار جای من چیکار میکنی؟

میشه بهم بگی

شما تو کرونا مهمونی میرفتی؟؟ یا وقتی پول نداری مهمونی میگیری؟؟؟ کم یا زیاد جهاز برای هر کسی هست نم ...

عید 99 نه ولی 1400 همممون واکسن زده بودیم.

بهتر بود وقتی دست و بالت باز شد همه رو دعوت میکردی.

ببین دخترم من که دشمنت نیستم، حقیقتا همون موقع کع دست و بالت باز شد باید همشونو دعوت میکردی.

تو عروسیم واقعا ممکنه انقدر سرشون شلوغ باسه متوجه نباشن ، شما خیلی زود همه چیز رو بی احتر امی تصور میکنی.

الانم دیر نشده، به مناسبت عید همه رو دعوت کن و بزار همسرت هم با خانوادش ارتباط داشته باشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله نیاز داریم بشقاب رو فراموش کردن وقتی عکس می‌گرفتند و به من نمیگفتن این هم باز فراموش میکرذند؟؟ ...

من آنچه فکر میکردم و در حد بضاعتم .. دانش و تجربه ام بود گفتم . 

انشاالله شما بهترین تصمیمات رو برای زندگیت بگیری و در آرامش و شادی به سر بَری .. همواره🙏🌱

من آنچه فکر میکردم و در حد بضاعتم .. دانش و تجربه ام بود گفتم .  انشاالله شما بهترین تصمیمات ر ...

خوب فقط بگو جای من بودی چیکار میکردی؟؟

وقتی سوال می‌پرسیدم با صورت های خشک و یک کلمه ای مواجهه میشدم

2731
خیلی دلم میخواد شما که اینجوری قضاوت میکنید و راجب احتیاج آدم ها صحبت می‌کنی بگم خودت رو با این رفتا ...

اگر جای شما بودم و بشقاب نبود ..درخواست بشقاب میکردم از مهماندار .. به عنوان زندایی حضور داشتم در اون مجلس و به یاد می آوردم چقدر برای عروس گرم بودن مجلس مهمه ..‌ سعی میکردم مجلس رو گرم کنم . 

اگر برای عکس از من دعوت نمیشد  ( بعید هست .. چون خوشرو هستم ..دوستشون دارم و دوستم دارند ) مهم نبود واقعا . 

در ضمن شما با زدن تاپیک به من و هر کاربر دیگری مجوز اظهار نظر دادی . درست نیست اگر عقیده و نظری خوشایند ما نیست اسمش رو بزاریم قضاوت . موفق باشی

خوب اینکه مثلا فرش با پسر بود همسرم چون مجردی زندگی میکرد  فرش خونه خودش رو آورد به من می‌گفت ...

یچیزی بت بگم، من مادرشوهرم بسیار بسیار بد زبانه، خیلی.

ولی من توجهی نمیکنم به حرفاش و جواب نمیدم.

خود شیرینی نمیکنم ولی همیشه احترام نگه داشتم. هنر زندگی کردن، ارتباط با بقیه ادمهاس. شما میتونستی ناراحتیت رو با زبون خوش بگی و حداقل فرصت بدی.

خوب فقط بگو جای من بودی چیکار میکردی؟؟ وقتی سوال می‌پرسیدم با صورت های خشک و یک کلمه ای مواجهه میشد ...

من جات بودم حالا کم و بیش و الان تغریبا ۵ ۶ ساله که خودشون نیومدن خونه برادرشون و طبیعیه که حس عذاب وجدان داشته باشی اگه میتونی خونه مادرش برو بقیه رو هم بسپار به شوهرت خاست بره ولی تو مجبور نیستی

خوب فقط بگو جای من بودی چیکار میکردی؟؟ وقتی سوال می‌پرسیدم با صورت های خشک و یک کلمه ای مواجهه میشد ...

بالاتر گفتم عزیزم .  به خودت رجوع کن . آیا با قلبت حضور داشتی در مراسم ؟ همانگونه که به مجلس عروسی. دختر خواهر خودت میری ؟ ( فقط سوال کردم . نمی‌گم اینطور بوده یا نبوده ) 

زبان بدن افراد خیلی مهم هست . انرژی که از ما ساطع میشه مهمه .‌  بعید می‌دونم بی دلیل برخورد بدی با آدم صورت بگیره . 

بلکه هم از قلچبر پیش فرضهایی وجود داشته .. دلخوریهایی .. می‌دونی اینها چیزهاییست که فقط و فقط خودت می دونی . به هر ترتیب من به دوستی و بذل محبت اعتقاد و باور دارم .

2740