2733
2739

خیلی دلم گرفته

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اجیا توروخدا یه چیزی‌بگین دلم داره میترکه😭😭😭 مگه من چیکارش کرده بودم قرار بود باهم ازدواج‌کنیم حتی خانواده هامون درجریان گذاشتیم

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید
2742
اکسش و دوس داره هنوز؟ 

نمیدونم اخه اکسش تازگیا دوست پسر جدید پیدا کرذه بود اما اون ولش کرده بعد دوس پسرش تو تلگرام یه گروه زده بود عشق منم عضو کرده بود که ازش راجب این دختره بپرسه الانم پسره رفته و دختره میخواد برگرده ما تازگیا باهم دعوامون شده نکنه یهو‌ولم کنه چون هی بهم‌میگفت یه روز‌پشیمون‌میشی‌حالا ببینم داری ازدستم‌میدی دیگه بهم زنگ‌نزن

🥺🥺🥺🥺

😭😭😭ترخودا  کمکم کنین من چقدر بدبختم از چشام داره اشک میاد 

2738
عشقت خوشحاله؟

نمیدونم ولی میخواد حرسمو دربیاره چون جدیدا بحثمون شده هی بهم‌میگفت پشیخون‌میشی داری ازدستم‌میدی با این گیر دادنات

نمیدونم ولی میخواد حرسمو دربیاره چون جدیدا بحثمون شده هی بهم‌میگفت پشیخون‌میشی داری ازدستم‌میدی با ا ...

وااا

چ رابطه ها دوزاری و بدون تعهد شده

ولش باهاش ازدواج کنی بدبختط

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
نمیدونم اخه اکسش تازگیا دوست پسر جدید پیدا کرذه بود اما اون ولش کرده بعد دوس پسرش تو تلگرام یه گروه ...

اگه مقصر دعوا اون بوده تو برنگرد

بیخیال نشون بده خودتو چون اگه بخای التماسش کنی خیلی بدتر میشه

ولی اگه مقصر دعوایی ک کردین تو بودی برو معذرت خاهی کن ازش ولی بازم خودتو خار نشون نده

اگه بخاد که برمیگرده بهت

اگه نخادم خب نمیخاد دیگه لیاقتش همون دخترس که یبار ولش کرده

بیخیال شو

وااا چ رابطه ها دوزاری و بدون تعهد شده ولش باهاش ازدواج کنی بدبختط

اخ اینطوری نبود من با خانوادم در جریان گذاشته بودم اخه یکسال خورده ای باهاشم خیلی دوسش دارم دختره اخه ورا میخواد بیاد زندگی منو‌خراب کنه

اگه مقصر دعوا اون بوده تو برنگرد بیخیال نشون بده خودتو چون اگه بخای التماسش کنی خیلی بدتر میشه ولی ...

مقصر اون بود من چون روش خوب حساسم بهش یه چی گغتم بهش برخورد و لج‌کرده

2706