2733
2739

سلام . ما فاز 4 خونه خریدیم . قراره ماه آینده بیایم اونجا برای زندگی . میشه لطفن در مورد پردیس مراکز خرید درمانگاه مدرسه مهدکودک راهنماییم کنید . یه دختر 10 ماهه دارم و یه پسر 8 ساله . دبستان غیرانتفاعیه خوب میخوام

و چون او حسابرس است,سکوت و خنده و رضایت عین بندگی تقرب یافته و خود خدایی است
من ساکن اینجام ولی راجب مدرسه غیرانتفاعی چیزی نمیدونم....بقیه چیزاشو میدونم

میشه یک کم در مورد پردیس برام توضیح بدی . خودتون کدوم فاز هستین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام منم ساکن فاز 3 پسرم 3/5 سالشه 2 ساله میره مهد (باغ کودکان فاز 4 ) خیلی راضیم ازش 

متخصص اطفال دکتر صالحی (میدان عدالت خ فروردین جنوبی جنب داروخانه مرکزی ) برای مواقع اورژانسی هم بهترین جا بیمارستان شفا (من همیشه پسرمو میبرم اونجا کادر پزشکی خیلی خوبی داره )

مرکز خرید هم سه شنبه بازار داره میدان عدالت هم پاساژهاش خوبه برای خرید خانه هم میتونی از فروشگاه ستاره شرق طبقه بالای پاساژمیلاد خرید کنی 

شیرینی فروشی هم فقط پاپلی ....تره بار هم که میدان امام 

دیگه .....؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
2742
سلام منم ساکن فاز 3 پسرم 3/5 سالشه 2 ساله میره مهد (باغ کودکان فاز 4 ) خیلی راضیم ازش  متخصص ا ...

ممنونم خیلی لطف کردی

سلام . ما تقریبا 6 سال قبل ساکن فاز 1 پردیس بودیم بخاطر هوای خوبی که داره 

ولی رفت و آمد سخته . اگر ماشین شخصی نداشته باشی براتون مشکل میشه

اتوبوس داره من می اومدم دیدن همسایه هامون می خواستم برگردم اتوبوس دیر می اومد . 

البته شما فاز 4 هستی از همونجا حرکت می کنن . ولی هوای خیلی خوبی داره . الان تهران گرمه اونجا خنک تر هست

خدایا " سرنوشتم را خیر بنویس، که آنچه تو دیر میخواهی زود نخواهم و آنچه تو زود میخواهی دیر نخواهم
2738
سلام منم ساکن فاز 3 پسرم 3/5 سالشه 2 ساله میره مهد (باغ کودکان فاز 4 ) خیلی راضیم ازش  متخصص ا ...

دوست عزیز شماره مطب دکتر صالحی رو دارین بی زحمت بدین ؟

خیلی دکتر خوبی هستند . من حاضرم از تهران بیام اونجا پیش ایشون

خدایا " سرنوشتم را خیر بنویس، که آنچه تو دیر میخواهی زود نخواهم و آنچه تو زود میخواهی دیر نخواهم
دوست عزیز شماره مطب دکتر صالحی رو دارین بی زحمت بدین ؟ خیلی دکتر خوبی هستند . من حاضرم از تهران بیا ...

عزیزم شماره مطبش رو نه چون تلفنی وقت نمیده 

ولی از ساعت 3/5 بعدا طهر تا 9-10 شب هستش مطب خ فروردین جنوبیش

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
عزیزم شماره مطبش رو نه چون تلفنی وقت نمیده  ولی از ساعت 3/5 بعدا طهر تا 9-10 شب هستش مطب خ فرو ...

ممنونم

در مورد خانمی که لیزر انجام می داد می خوام سوال کنم . کارش خیلی خوب بود