2733
2734
عنوان

شوهر بی احساس! + عکس غذاهام 😐😅😕

3338 بازدید | 66 پست

شوهرم خیلی خیلی خیلی بی احساسه

من فوق العاده پر انرژی و شاد و شنگول و هنرمند😅

تعریف از خود نباشه، ولی هر روز یه چیز جدید درست میکنم، غذاهای جدید و البته با تزئین و...

یه بار نشده این مرد ازم تشکر کنه، یه بار نشده بگه چقدر خوبه غذاهات .... هیچوقت...

در عوض همیشه عیب کارامو میگه

من نوزاد دارم و واقعاً گاهی وقت سر خاروندن هم ندارم، بچه‌ام هم وقتی بیداره همش بغلمه

دیروز من به مدت ۲۴ ساعت بیدار بودم و دیگه داشتم بیهوش میشدم، نتونستم افطار درست کنم

یکم خوابیدم؛ وقتی بیدار شدم گفتم گفتم افطار خوردی ، گفت من افطار چیزی ندیدم بجز ظرفای کثیف!!!

من سبزم 🌱با طلوع خورشید از نور الهی تغذیه میکنم و شکوفا میشم 💚☀️ خدایا شکرت که در قلبم هستی💗

گذاشتی لایک کن

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚شمایی ک امضامو میخونی میشه میشه ی "الله اکبر " بگی ب نیت خوشبختیم 🙏🌱🌹خداجونم شکرت ب خاطر همه چی 🙏❤ راضیم ب رضای تو یا الله ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهر من همینه کلا چشم رو نداره

خودت به زحمت پندار به جای اینکه انرژی تو برای شوهرت بزاری به خودت برس بیشتر و درگیر کار خونه و آشپزی اینا نشو چون اونا نمیبینن فقط اگه غذا آماده نبود و خونه کثیف اونو میبینن

نزار عادت کنه به اینکه همه چی همیشه خوب تمیز خوش خرم باشه عادت کن جلو خوش کار کنی ببینه چقد زحمت داره 

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
2740
شوهر من همینه کلا چشم رو نداره خودت به زحمت پندار به جای اینکه انرژی تو برای شوهرت بزاری به خودت بر ...

عزیز دلم برای پدر بزرگوارت صلوات فرستادم روحشون شاد 🥲✨

بهترینِ خودت باش رفیق 🌿✨

والا ماهم غذایی ندیدیم جز چند نوشته 🥲

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚شمایی ک امضامو میخونی میشه میشه ی "الله اکبر " بگی ب نیت خوشبختیم 🙏🌱🌹خداجونم شکرت ب خاطر همه چی 🙏❤ راضیم ب رضای تو یا الله ❤
عزیز دلم برای پدر بزرگوارت صلوات فرستادم روحشون شاد 🥲✨

مرسی مهربونم غم نبینید 🌷🌷

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
2706