2733
2739

نمیدونم چرا اینطوریم ولی حدودا چندین ساله امید به زندگیم کم بود روز به روز کم و کم تر شد الان احساس میکنم به صفر رسیده ام کاش مردن دست خودمون بود از خودکشی میترسم از غم مادرم بعد مرگم میترسم موندم چیکار کنم؟ دارو بخورم چیکار کنم؟

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تاپیکت مث شعررپه 

هییییییی

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏
عزیزم قربونت برم به خدا توکل کن خودش کمکت میکنه ناامیدی و ناشکری بدترین چیز دنیاست امید داشته باش سع ...

از همه چی ناراحتم از این که شغل ندارم از این مادرم زندگی خوبی نداره خواهرم شوهرش خوب نیست نمیدونم که راستشو بخوای خودمو خانوادمو میبینم تحمل شادی بقیه رو ندارم 🫣😭😭😭

از همه چی ناراحتم از این که شغل ندارم از این مادرم زندگی خوبی نداره خواهرم شوهرش خوب نیست نمیدونم که ...

عزیزم میدونم برای خواهرت ناراحتی اما شوهرش تقصیر شما نیس که سعی کن یه کار خوب پیدا گنی بری توش پول خوب دربیاری منشی گری ارایش گری خیاطی این همه کار‌..

از همه چی ناراحتم از این که شغل ندارم از این مادرم زندگی خوبی نداره خواهرم شوهرش خوب نیست نمیدونم که ...

فقط بهت بگم جون ادم خیلییییی ارزش داره 

من به مرحله ای رسیدم که میگم فقطططط سلامتی

2740