2733
2739

هیچی یادم نمیاد

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بالا سرم بود یهو گفت خوبی گفتم اگر تو بری بهترم🥲😂

حالا طرف آشنای بابام بودا به بابام گفته بود😂😂😂

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
2728
جراحی سنگین بود؟

آره

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2738

من برای بینی رفتم اصلا ترس نداشت

ولی وقتی بهوش اومدم چرت پرت میگفتمااا

به بابام میگفتم من زن میخوام 

حالا خودم دخترم😂😂

پای احساس که در میان باشد انتخاب پرنده ها قفس است

نه همین که اونی که بیهوشم کرد اسممو گفت فوری چشامو وا کردم  ولی خیلی بدنم میلرزیداااا

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
بالا سرم بود یهو گفت خوبی گفتم اگر تو بری بهترم🥲😂 حالا طرف آشنای بابام بودا به بابام گفته بود😂😂 ...

چرا حالا

رو مخت بود؟

وای خیلی بده

صبر به ابطال فرج نیست.

پرستاره مرد بود بالای سرم یادمه هی می گفت پاشو و با دست می زد تو صورتم و می گفت اسمت رو بگو منم منگ و گیج بودم هی می گفتم بذار بخوابم دوباره می زد آروم تو صورتم یهو برگشتم گفتم مگه مرض داری می زنی،،به تو چه اسم من چیه.😂😂بعدش که فهمیدم چی گفتم خجالت کشیدم ازش‌.🤕😂

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا دختر فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//بعضی وقتا جوری تو سایت بعضیا زن ستیزانه نظر میدن که آدم به زن بودنشون شک می کنه که اگه یه مرد همچین فتوا هایی بده قابل درک تره تا یه زن بیاد و در حق خودش ظلم کنه یا شایدم انقدر زن ستیزی براشون عادی شده که راه منطق رو گم کردن!!   
2706