2733
2739
عنوان

زن متاهل تو رابطس

1799 بازدید | 71 پست

بابام با خانم متاهل تو رابطس 

8.. 9 ساله باهمن شوهرش چن بار فهمید با پسراش بابامو کتک کاری کردن ماشینشو شکوندن... کلی بلا فلان بهمان ولی... دست بردار نیست

مامانم چندین ساله با پدرم عذاب میکشه طلاق گرفت ازش ولی من خودخواه باعث شدم باز برگرده پیش بابام...یبارم بابامو با زنه گرفت مامانم...بردنشون دادسرا اینا.... ماشینو داد به مامانم تا رضایت بده بهشون...

بابام زنه رو ول نمیکنه! یبار داشت تو گوشی بش میگف من زن خودمو دوس ندارم بدم میاد پیشش بخوابم من بخاطر تو این همه راه میام تا در خونتون... 

اگر شوهرت بمیره باهام ازدواج میکنی؟

از این حرفا میزد باهاش😣خیلی ناراحتم واسه مامانم... 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

بهترین لطف به مامانت اینه کمک کنی جداشه بعدشم اگه بابات با اون خانوم رابطه داشته باشه جنسی حتی بخوانم ازدواج کنن نمیتونن چون به هم حرام ابدی شدن البته اگه این چیزا براشون مهم باشه.

مامانت ازش جدا بشه با هم برید جای دیگه زندگی کنید مهریه و نفقه شما و خودشم بذاره اجرا تا زندگیتون بچرخه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706