2733
2734
عنوان

زن متاهل تو رابطس

| مشاهده متن کامل بحث + 1800 بازدید | 71 پست
ینی باهاش زندگی کنه و به کاراش اهمیت نده؟

یا واقعا دل جدا شدن داشته باشید و جداشید یا اگه ندارین یه به  ک و ن لقشون بگید و خودتون دوتایی با مامانت کیف کنین زندگی کنین یحوری که اصلا انگار اونو تو خونه نمیبینین 

زنی متاهلی که عاشق مرد مجرد شده رو باید چیکا کنیم؟البته رابطه ای ندره باهاش

چه جوری بزنیم که خون نیاد ازش

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
حتی من غیرمذهبیم باهات موافقم....بچه حاصل ازدواج پاک قطعا محیط زندگی بهتر و پاک تر داره و بهتر بار م ...

درواقع برای منو تویی که از کنار نگا میکنیم چندش میشه وگرنه برای اونا حاصل عشقه🤮🤢

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲
2731
9 سال که کل شهر الان بابد فهمیده باشن...چجوری دارن عادی زندگی می کنن؟!هیچکس از مردم چیزی بهشون نمیگه ...

اره همه فامیلا میدونن... نه کسی کاریشون نداره... بیخبری میرن

9 سال که کل شهر الان بابد فهمیده باشن...چجوری دارن عادی زندگی می کنن؟!هیچکس از مردم چیزی بهشون نمیگه ...

چون مردم عادت کردن بگن 

بمن چه 

بتوچه

زندگی مردم بمن ربطی نداره😑

بدبختیمون از همون روزی سروع شد که کاری به کاری همچین ادمایی نداشتیم.

قدیما تا یکی همچین غلطی میکرد از محله فراریش میدادن.

ننه باباشون حبسشون میکرد دستو پاشونو قلم میکرد.

الان میگن به ما چه

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲
اخه داییام میان میزنن اگر بفهمن😭😭😭نمیدونم چ راهی داریم ما

هیچی دیگه پس  بمونید بسازید دیگه  راه دیگه ای نیس   طلاق که نمیتونه بگیره  زن گنده اختیار زندگی خودشم نداره  پس بمونه عذاب بکشه دیگه     فقط مواظب مادرت باش  مکنه انقدرررررر فشار عصبیش بره بالا که خدا نکرده دست به خودکشی چیزی بزنه   حواست بیشتر بهش باشه 

وقتی رابطه ای ندارن با هم چیکارش دارید؟ دردسری نداره براتون 

خب همین هم  بده دیگه ، اون زن نداره ، اینکه شوهر داره 

البته اون یارو هم از عشق این خبر نداره😑

اوسکوله

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
خب همین هم  بده دیگه ، اون زن نداره ، اینکه شوهر داره  البته اون یارو هم از عشق این خبر ن ...

به نظرم کم کم از سرش میفته دست خودش نبوده عاشق شده ولی وارد رابطه نشده و تعهد داشته پس سرزنش اش نکن یه مدت دیگ فراموش میکنه 

به نظرم کم کم از سرش میفته دست خودش نبوده عاشق شده ولی وارد رابطه نشده و تعهد داشته پس سرزنش اش نکن ...

نه کاریش ندارم بابا ، 

البته اینکه شوهرش گاو هم هست بی تاثیر نبوده

ینی باهاش زندگی کنه و به کاراش اهمیت نده؟

بله عزیزم یجایی ادم بایدبیخیال بشه بخاطر تو هم شده و اینکه نمیذارن جدا بشه تا کی میخواد افسرده باشه و زندکی رو به خودش و شما جهنم کنه