2737
2734
عنوان

زن متاهل تو رابطس

| مشاهده متن کامل بحث + 1799 بازدید | 71 پست
بهترین لطف به مامانت اینه کمک کنی جداشه بعدشم اگه بابات با اون خانوم رابطه داشته باشه جنسی حتی بخوان ...

حرفا میزنیا حرام و حلال براش مهم بود زنا نمیکردن که

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
مامانتو ک نمی کشن؟ واقعا چ جوری وجدانشون قبول می کنه 

نمیدونم😞😞مامانم مریض شده دکتر میگه بخاطر اعصابه.... زانوهاش از کار افتاد عمل کرد بخاطر اعصاب بود... الانم سرطان تیروعید گرفت6 دکتر میگه بخاطر بغضه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داداشاش نمیزارن... میگن باز طلاق بگیری ابرو مارو میبری

به داداشاش چه مربوطه طلاق بگیره بره یه خونه جدا اجاره کنه توام برو پیشش دوتایی خرج خودتونو دربیارید

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2731

اینبار خودت تلاش کن مادرت طلاق بگیره.. زندگی‌که زن توش ارزش وعزت  نداشته باشه. دیگه با ماشین وخونه و...به درد نمیخوره.خودتم برو پیش مادرت. ولی حقتون رو هم بگیرین. منظورم هزینه های زندکیتونه

پارسا پسرمامان😍
بهترین لطف به مامانت اینه کمک کنی جداشه بعدشم اگه بابات با اون خانوم رابطه داشته باشه جنسی حتی بخوان ...

مهم نیس قطعا.....وگرنه از اولسم به همسر خودشون پایبند بودن

به امید روز های بهتر ادامه میدم....
2740
به داداشاش چه مربوطه طلاق بگیره بره یه خونه جدا اجاره کنه توام برو پیشش دوتایی خرج خودتونو دربیارید

ما خونه داریم... خونه رو بابام زده به نام مامانم که بش رضایت داد ازادش کردن😊... ولی نمیزارن طلاق بگیره میگن ابروریزیه

خدا کنه بابات و‌اون زنه باهم برن زیر تریلی بمیرن.مامانت خلاص شه.

منم شوهرم همچین انگلیه.ارزومه با هر کی بمن خیانت میکنه باهم تیکه تیکه بشن برم برینم رو‌قبرشون

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲

چندساله شونه!!هردو

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
2706