2737
2739
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 818693 بازدید | 41183 پست
منم این ماه قبل آمپول زدم چهارده روز بعدش باید پری میشدم ولی دوروز در حد دوبار خیلی کم ترشح قهوه ای ...

علایم از ۶ هغتگی شروع میشن

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
منم همین طورم باید نه ماه آمپول بزنم.فعلا که شش ماهه دارم می زنم

ان شاءالله بسلامتی نی نی تو بقل بگیری گلم ❤شما آمپول رو روی دست طزریق میکنید یا روی شکم؟ من روی بازو میزنم ده یازده تایی زدم پریشب بازوم کبود شد نمیدونم چرا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از آخرین پریم شش هفته شدم امروز ولی هنو سونو نرفتم که دقیق بفهمم

منم علایمی نداشتم فقط خوابالو شده بودم. کلا تهوع اینا هم نداشتم. همون دل درد های پریودی بود و سوزش نوک سینه و بزرگ شدنش

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
✨🧿خدای مهربون را به خاطر هر آنچه که در زندگی دارم، شکر می کنم🧿✨
2728
منم علایمی نداشتم فقط خوابالو شده بودم. کلا تهوع اینا هم نداشتم. همون دل درد های پریودی بود و سوزش ن ...

من بی خواب شدم اشتهامم کم شده بیشتر بخاطر اینکه استرس دارم فک کنم دیگه هیچ علائمی ندارم 

من بی خواب شدم اشتهامم کم شده بیشتر بخاطر اینکه استرس دارم فک کنم دیگه هیچ علائمی ندارم 

مامان جان توکلت ب خدا باشه💖 استرس اصلا خوب نیست 

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
✨🧿خدای مهربون را به خاطر هر آنچه که در زندگی دارم، شکر می کنم🧿✨
ان شاءالله بسلامتی نی نی تو بقل بگیری گلم ❤شما آمپول رو روی دست طزریق میکنید یا روی شکم؟ من روی بازو ...

من اکثرا روی بارون . گاهی بالای ناف . ۴ سانت بالاتر از ناف.‌۶ ماهه دارم میزنم. کبود هم میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
از آخرین پریم شش هفته شدم امروز ولی هنو سونو نرفتم که دقیق بفهمم

استرس نداشته باش. الکی . یه سونو برو هفته ی دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

سلام دوستان من امروز ۱۴ روز از امپول اچ سی جیم میگذره میخام فردا صب بی بی بزارم خیلی استرس دارم😭 ته دلم میگه منفیه علائم هم دارم ولی میگم بخاطر امپوله ..

🖤دخترم🖤
2706