2752
2734

اگ میخورین چاییتونو با چی میخورین آخه تلخ نمیچسبه؟

واینک کلا هرچیز شیرین رونمیخورین؟

بیسکوییت نبات و....

چ چیزایی اشکال نداره خورده بشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بابام با کشمش میخوره یا مثلا دوستم محصولات بدون قند میخره بیسکوییت و ابنبات

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

خالی میخورم کمرنگ

خرما و کشمش باشه با اون میخورم نباشه هم خالی

همه چی با عادته یه مدت خالی بخوری دیگه با قند یجوری میشی

همون داستان حلیم با شکر یا بدون شکر هست دیگه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

من کلا از چایی استفاده نمیکنم بیشتر کافی میخورم.  نه چون از چیز های شیرین بدم میاد راحتم.  سالاد رو زیاد بخورید قبل غذا تا سیر شید بعد غذا کم میخورید اینطوری

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
2706