2733
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 820864 بازدید | 41223 پست
سلام گلم  مرسي شما خوبي؟؟ قربونت برم الهي امين سر سال تحويل منو از دعاي خيرتون بي نصيب نكنيد❤️ ...

سلام عزیزم اتفاقا الان یادت افتادم گفتم بذار ی نگاهی کنم ببینم خبری ازت نیست چشم محتاجیم ب دعا همیشه دعاگوی همه دوستان هستم پیشاپیش سال نوتم مبارک از خدا میخوام سال جدید یکی از بهترین سالهای شما و بقیه دوستان باشه و لطف خدا شامل حال همتون باشه و مادر شید

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲

خواهرای قشنگم عیدتون مبارک🌸💖 الهی سالی پر از سلامتی و شادی و برکت باشه براتون🤲🏻🌸

الهی همه منتظرا دامنشون سبز بشه. همه مامانای باردار بسلامتی فارغ بشن.  و نی نی های همه بسلامتی زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن🤲🏻🌸

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
✨🧿خدای مهربون را به خاطر هر آنچه که در زندگی دارم، شکر می کنم🧿✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم  مرسي شما خوبي؟؟ قربونت برم الهي امين سر سال تحويل منو از دعاي خيرتون بي نصيب نكنيد❤️ ...

قربونت بشم ثریای قشنگم. از اعماق قلبم برات ارامش دعا میکنم. الهی ب حق عظمت و بزرگی‌و لطف خدای مهربون ب زودی دامنت سبز بشه و دلت شاد بشه جان دلم💖

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
✨🧿خدای مهربون را به خاطر هر آنچه که در زندگی دارم، شکر می کنم🧿✨
2731
سلام فائزه گلم خوبي ؟؟ خداروشكر من هم بهترم انشالله سال جديد اقدام ميكنم ولي دقيق كي نميدونم😁 حتما ...

من الان ۶ ماه دارم ثریا جان. 

چقدر خوشحال شدم گفتی سال جدید می خوای اقدام کنی. 

بهترین ها را برات آرزو می کنم

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
مممنون عزیزم همچنین❤کی میری سونو؟ 

فعلا ک بعد تعطیلات جواب ازمایش انتی میاد اونو ببرم ب دکتر نشون بدم تا تاریخ بعدی سونو رو بگه بهم

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️خدایا شکرت❤️
2740

خانما من روز ۱۰ بعد امپول hcg هس امروز .. درد سینه و معده و کمر و نفخ .. میخام فردا یا پس فردا بی بی بزارم نظرتون چیه ؟اونایی ک مثبت شدن میشه بیان از علائمشون بگن

🖤دخترم🖤
خانما من روز ۱۰ بعد امپول hcg هس امروز .. درد سینه و معده و کمر و نفخ .. میخام فردا یا پس فردا بی بی ...

منم این ماه قبل آمپول زدم چهارده روز بعدش باید پری میشدم ولی دوروز در حد دوبار خیلی کم ترشح قهوه ای داشتم بعد چهار روز تست زدم مثبت شد فرداشم آز دادم ولی تا الان هیچ علائمی ندارم😐

سلام دوستای عزیزم.  سال نو همتون مبارک.  ایشالله امسال هممون به همه ارزوهای قشنگمون برسیم.  سالی پر از سلامتی و خوشی برامون باشه.اونایی که بچه دار شدن خدادبچه هاشونو حفظ،کنه.  اونایی که باردارن تو دلیهاشونو سالم بغل بگیرن و امسال همه منتظرا دامنشون سبز بشه.  الهی آمین 

آخه من سقط زیاد داشتم و همین که باردار شدم باید تا نه ماه آمپول زیر پوستی بزنم برا همین خیلی استرس د ...

منم همین طورم باید نه ماه آمپول بزنم.فعلا که شش ماهه دارم می زنم

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
2706