2737
2734

کارای خونه خودمم نیرو میارم 😂

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انجام میدم بعضی وقتا ولی انتظاری ندارن هر چند مادرمم دربند کار خونه نیست من انجام ندم خودش هم انجام نمیده میرم حرص می خورم خودم انجام میدم.

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا دختر فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//بعضی وقتا جوری تو سایت بعضیا زن ستیزانه نظر میدن که آدم به زن بودنشون شک می کنه که اگه یه مرد همچین فتوا هایی بده قابل درک تره تا یه زن بیاد و در حق خودش ظلم کنه یا شایدم انقدر زن ستیزی براشون عادی شده که راه منطق رو گم کردن!!   

مادرم قبل از ازدواجم به رحمت خدا رفته بودن..

اگر بود حتما میرفتم کمک..

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2740

نه ولا اصلن

البته مامانم خودش وسواسه همش در حول بشوره و بسابه..قالی هارو دایمن میده قالی شویی....ملحفه و پتو ها رو هم که پتوشور خریده مبندازه اون میشوره

با احتیاط اینجا هستم ۶ بار ترکیدم.. کاربر قدیمی هستم ❤😒

مثلا وقتی میری در حد توان کمک بدی ولی باز بگن کمک نمیکنی یا پدرتون قبل عید کمک مادرتون بکنه از طریق مادرتون خبر برسونه ک وقتی دخترام هستن نباید این کارارو من بکنم چی میگین؟ خاهر ۱۵ساله مجردم خونس با برادرم 

من متاهلم زندگیم جداس

نه ولا اصلن البته مامانم خودش وسواسه همش در حول بشوره و بسابه..قالی هارو دایمن میده قالی شویی....مل ...

چ خوب...من الان حس میکنم وظیفمه انگار کارای خونه پدرمم انجام بدم...درحالی ک کارای خونه خودمو فقط خودم انجام میدم

2706