2752
2734
عنوان

خانومای متاهل بعد ازدواج کارای خونه مادرتون انجام میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 37 پست
مثلا وقتی میری در حد توان کمک بدی ولی باز بگن کمک نمیکنی یا پدرتون قبل عید کمک مادرتون بکنه از طریق ...

وطیفه نداری بری به نظرم وقتی خواهرو برادرت اونجان 

من تک دخترم برادرم کوچیکه میرم کمک 

بازم مامانم نمیزاره خیلی کار بکنم 

دیگه جدا شدی باید خودشون از پس خودشون بر بیان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وطیفه نداری بری به نظرم وقتی خواهرو برادرت اونجان  من تک دخترم برادرم کوچیکه میرم کمک  ب ...

ناراحت میشم همچین حرفایی بهم میزنن 

اخرین باری ک رفته بودم نذری شله زرد داشت کل کاراشو همراه شست و شوی بعدشو خودم انجام دادم برگشتم باز این حرفو میزنن نشستم گریه میکنم چرا من اینهمه باید ناراحتی بکشم هیچ دلخوشی تو زندگیم ندارم 

2731

نه اصلا خواهرم بنده خدا کمکش میکنه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

هر وقت خونشون باشم بیکار نمیشنیم انجام میدم هرکاری از توانم بیاد حتی وقتی باردار بودم

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
چ خوب...من الان حس میکنم وظیفمه انگار کارای خونه پدرمم انجام بدم...درحالی ک کارای خونه خودمو فقط خود ...

نه گلم وظیفت نیست

به خونه ی خودت برسی هنر کردی

ولی هر وقت میری یه کمکی بکن و بگو که چقدر کار داری توی خونه و .....

اینجوری فک نمیکنن بیکاری😉

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊

من  دوست دارم کمک کنم ولی با وجود دوتا بجه کوچک مادرم میگه تو همون بچه هاتو صاحب بشی بهترین کمک هست 😐

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

مامان من یه هفته خونه نباشم خونم بو گند بگیره دست نمیزنه اما انتظار داره من کل خونه تکونی شو انجام بدم و اگ نرم کلی تیکه و کنایه بارم میکنن 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
نه گلم وظیفت نیست به خونه ی خودت برسی هنر کردی ولی هر وقت میری یه کمکی بکن و بگو که چقدر کار دا ...

میگم ک اگ پیاممو بخونی همین اخریه نذری شله زردشو خودم انجام دادم و همیشه ی جاروی عمیق و گردگیریشو انجام میدم برمیگردم بازم این حرفشون...

2706