2733
2739
عنوان

خانومای متاهل بعد ازدواج کارای خونه مادرتون انجام میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 37 پست
میگم ک اگ پیاممو بخونی همین اخریه نذری شله زردشو خودم انجام دادم و همیشه ی جاروی عمیق و گردگیریشو ان ...

خدا قوت

خوبه که کمکشون میکنی ولی سعی کن بد عادتشون نکنی

شما خونه زندگی خودتو داری 

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا قوت خوبه که کمکشون میکنی ولی سعی کن بد عادتشون نکنی شما خونه زندگی خودتو داری 

انگار از بد عادتی گذشته...نشستم فک میکنم اینهمه کمک دستشون بودم ولی باز بیان حرف بگن ب ادم ...انگار نمیدونن من چقد سختی میکشم تو زندگی

انگار از بد عادتی گذشته...نشستم فک میکنم اینهمه کمک دستشون بودم ولی باز بیان حرف بگن ب ادم ...انگار ...

دقیقا همینطوره

گاهی هر چقدر خوبی کنی باز به چشم نمیای

میگن : لطف مکرر میشه حق مسلم!!!

برا همین یه مدت کمتر اونجا کار‌ کن

هر وقت هم میری از کمردرد و پاددرد شکایت کن و بگو بخاطر ایستادن زیاد و کارای خونست

بذار بدونن شما هم ممکنه کمر درد بگیری و انجام کارهای دو تا خونه از توان شما خارجه

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
2731

من خونه مامانم از خونه خودم بیشتر کار می کنم 

نه اینکه مامانم توقع داشته باشه اصلا کلی هم ناراحت میشه 

چون مادرمه دوسش دارم یه روز که میرم دلم می خواد راحت باشه یکمی استراحت کنه 

با جون و دلم انجام میدم انشاالله خدا بهم قوت بده بیشتر براش کار انجام بدم

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 

من فقط یه دخترم  و تا الان شوهرم یک پیاله اب هم برای خودش نیاورده ,کمر درد و پادرد گرفتم تواین سن ,و هر بارم برم خونه مادرم ,کار میکنم ,و غذا میپزم و جارو میزنم ظرف میشورم چون میبینم مادرم کسی رو نداره و نمیتونه ,و بقیه هم فقط بریز و بپاشن ,ونمیتونم بی تفاوت باشم ,و احساس میکنم دنیا ,با من سرمهربانی زیادی داره 😄,خندم میاد بخودم واقعا ,بااینهمه چطوری دوام اوردم ,و با نرمی استخوان اینا,,,و همه هم ازم طلبکارن و من کارهایی رو انجام میدم که به چشم نمیاد ,ولی سنگین ,اما مادرم واقعا گناه داره ,نمیتونم بیخیالش بشم 

ناراحت میشم همچین حرفایی بهم میزنن  اخرین باری ک رفته بودم نذری شله زرد داشت کل کاراشو همراه ش ...

ددفه بعد بگو ببخشید کار دارم 

سختت میشه یه مدتم شاید بد اخلاقی کنن ولی یاد میگیرن تو زندگی خودتو داری 

یا رفتی بگو مثلا مادر شوهرم میگف نذری دارم گفتم نه من نمیتونم بیام 

به در بگو دیوار بشنوه 

بگو اره انگار وظیفه منه کارای اونو بکنمو ...[البته اگه میدونی خانوادت حرف در بیار نیستنو این برات داستان نمیشه]

2740