2733
2739
عنوان

روزه در هفته چهارم بارداری

608 بازدید | 9 پست

سلام. خواستم بدونم کسی اطلاع داره هفته آخر سیکل که خانوم نمی دونه بارداره یا نه (که اون ماه اقدام کرده) روزه گرفتن اشکال داره یا نه؟ این سوال رو برای دوستم می پرسم. ضمن اینکه همیشه و همیشه بعد از ماه رمضان سیکل بدنش تا ۲-۳ سیکل کاملا به هم می ریزه. چونکه پلی کیستیکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بعید میدونم مشکلی داشته باشه

فاصله بین افطار تا سحری خیلی پرخوری

کنه.  ..بقیه روزم بخوابه...  

بعدش ان شاالله میفهمه بارداره یا نه

کاش دنیا یه دریچه ی فرار داشت...بعضی شبا درمیرفتی و آروم که شدی برگردی سرجات..😕

حکم روزه رو نمیدونم برای این خانوم چیه؟ ولی فک نکنم رو جنین تاثیر بدی بذاره. من که 4 ماه اول بارداریم از روزه بدتر بودم. یه قطره آب نمیتونستم بخورم. فقط سرم میزدن. همه اش افتاده بودم نا نداشتم موهامو شونه کنم. یه وقتایی دیگه بلند بلند ضجه میزدم من گشنه ام معده ام میسوخت مری و حلقم میسوخت هیچی رو نمیتونستم بخورم. 

هییییییچی.

به خدا الان یادم میفته گریه ام میگیره. 9 کیلو وزن کم کردم. 

چقدر زاااااار میزدم. خدایا غلط کردم خدا منو بکش.....  

ولی دکترا هی میگفتن سرم تراپی و مشکلی نیست و طبیعی.....  

فک نکنم چند روز روزه تا بفهمن که باردارن مشکلی داشته باشه.

برام هیچ حسی شبیه تو نیست 
2740
بعید میدونم مشکلی داشته باشهفاصله بین افطار تا سحری خیلی پرخوریکنه.  ..بقیه روزم بخوابه...  بعدش ان شاالله میفهمه بارداره یا نه

یه بچه کوچیک دیگه هم داره و شاغله. اصلا نمی تونه در طول روز بخوابه

حکم روزه رو نمیدونم برای این خانوم چیه؟ ولی فک نکنم رو جنین تاثیر بدی بذاره. من که 4 ماه اول بارداریم از روزه بدتر بودم. یه قطره آب نمیتونستم بخورم. فقط سرم میزدن. همه اش افتاده بودم نا نداشتم موهامو شونه کنم. یه وقتایی دیگه بلند بلند ضجه میزدم من گشنه ام معده ام میسوخت مری و حلقم میسوخت هیچی رو نمیتونستم بخورم. هییییییچی.به خدا الان یادم میفته گریه ام میگیره. 9 کیلو وزن کم کردم. چقدر زاااااار میزدم. خدایا غلط کردم خدا منو بکش.....  ولی دکترا هی میگفتن سرم تراپی و مشکلی نیست و طبیعی.....  فک نکنم چند روز روزه تا بفهمن که باردارن مشکلی داشته باشه.

مرسی از پاسختون