2733
2734
عنوان

دارم گریه میکنم انقد سرفه کردم

121 بازدید | 10 پست

همه وجودم درد میکنه دماغم کپ شده نفس نمیتونم بکشم

خفه  دارم‌ میشم از سرفه 

باردارم هستم بمیرم برا بچم

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان من ۲۵ سالمه ۱ سال 7ماهه عروسی کردم الان۴ ماه هست باردارم ناخواسته بوده ولی الان عاشقشم از وقتی صدای قلبشو شنیدم خداروشکر میکنم بخاطر هدیه ای که خدا بهم داده   

عزیزم به خاطر شرایط بارداری نمیشه گفت چی بخوری یا چی نخوری. ولی اگه عناب داری دم کن بخور برا سرفه خوبه برای بارداری ضرر نداره. 

لطفا برای شادی روح مادرم یه صلوات مهمونش کن خدا عزیزت برات نگه داره🙏🏻🙏🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
درکت میکنم عزیزم منم دوسه روزه امونمو بریده سرفه دیشب انقد گریه کردم گه نگو 

بچم تا میاد تکون بخوره انقد سرفه میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان من ۲۵ سالمه ۱ سال 7ماهه عروسی کردم الان۴ ماه هست باردارم ناخواسته بوده ولی الان عاشقشم از وقتی صدای قلبشو شنیدم خداروشکر میکنم بخاطر هدیه ای که خدا بهم داده   
2740
پاشو بخور روشن کن حداقل راه نفست باز شه.سیب و اناب با هم بجوشون بخور خیلی کمکت میکنه برا بارداری هم ...

بخور نداریم

عناب هم باید بخرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچم تا میاد تکون بخوره انقد سرفه میکنم

اخییییی   عزیزمممم 🥰خدا برات نگهش داره

والا انقد فوش دادم دیشب،یکی از فامیلامون اومد خونمون بعد اون یه دقیقه خوشی نداشتم این مریضی جدیده خیلی سختهه