2737
2739
عنوان

کیا منو یادشونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 58 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم خوبین؟مشغول کارم . الانم سرکارم😁اومدم یه ساعت استراحت کنم و دوباره برم .ممنونم التماس دع ...

قربونت دوست عزیزم

خدا قوت❤️

چه کاریه که تا این وقت شب درگیرشی😄

تندست باشب عزیزم😘

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2728
فدات عزیزم .پرستارم .هم بیمارستان کار میکنم هم درمانگاه😁

الهی سلامت باشی❤️

خدا نگهداره خودت و همکاراتون باشه که حافظ جان مردم هستید🙏

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
سلام عزیزم .خوبی ؟دختر گلت خوبه؟ببخشید اجازه نگرفتم😂.از این ماه اقدام میکنم .منتظرم پریود بشم ولی ن ...

ممنون عزیزم 

بله باید با من هماهنگ میکردی منم اقدام کنم😁 😁ا😁لبته منکه اقدامم نمیشه که بشه 

تغییرات هورمونیه 

شایدم بی بی چک نشون نمیدا

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2740
اخه اقدام نکردم که نشون بده .ولی پریودمم این ماه یه روز عقب افتاده😐😁

پریود که عقب میفته تغییر هورمونی فصلی اب و هوا استرس 

من همسرم مشکل داره اون زمونشم با معجزه باردار شدم 

سلام عزیزم .خوبی ؟دختر گلت خوبه؟ببخشید اجازه نگرفتم😂.از این ماه اقدام میکنم .منتظرم پریود بشم ولی ن ...

میگم پرستاری 

در ارتباط با این تستای رپید ایدز اطلاعی داری تاپیک اخرمو میتونی جواب بدی 

من وسواس دارم شدید 

یادم نیست

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
2706