2733
2734
عنوان

کیا منو یادشونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 58 پست
پریود که عقب میفته تغییر هورمونی فصلی اب و هوا استرس  من همسرم مشکل داره اون زمونشم با معجزه ب ...

اره ممکنه الانم دلدرد دارم کم کم داره تشریف میاره .شوهر منم مشکل داره دوباره دارو خوردنشو شروع کرده .در مورد تست رپید ایدزم چیزی نمیدونم .ما خون میفرستیم ازمایشگاه .ولی معمولا تستای رپید توصیحات داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ممکنه الانم دلدرد دارم کم کم داره تشریف میاره .شوهر منم مشکل داره دوباره دارو خوردنشو شروع کرده ...

منم پریود شدم دو روز زودتر البته این ماه اقدام بودم ولی نشد که بشه همسر منم مشکل داره شدید یه ویتامینایی بود عالی بود  چند ماه خورد باردار شدم دیگه ایران نمیاد مشابهشم فایده نداره 

زنگ زدم مرکز گفتن دقیقه تستامون ۱۰ دقیقم کافیه 

من دیگه وسواس دارم فایده نداره 😅

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
سلام عزیزم خوبی؟کمتر میام اینجا .پرپین جون رفتی میمند؟😁من شاید این هفته برم

سلام عزیزم قربونت

نه نرفتم .میخام برم کاشان هفته دیگه..

انشاءالله بزودی دوباره مامان بشی‌

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2731
2740
میگم اگه قرصو گرفتی همسرت خورد بهم بگو شرمنده 

میخوام بگیرم گفتی عوارض داره باید سرچ کنم ببینم چطوریه؟شوهرم با حجامت و ال کارنتین و کلومیفنم جواب میگیره .اگه اسپیروژن خوب نبود بهش نمیدم

میخوام بگیرم گفتی عوارض داره باید سرچ کنم ببینم چطوریه؟شوهرم با حجامت و ال کارنتین و کلومیفنم جواب م ...

عوارضشو ببین تو نت زده من ترسیدم  همسر من زخم معده داره گفتم شاید بهش نسازه ولی همه مثل هم نیستن

میخوام بگیرم گفتی عوارض داره باید سرچ کنم ببینم چطوریه؟شوهرم با حجامت و ال کارنتین و کلومیفنم جواب م ...

من اون زمونم دخترمو با معجزه حامله شدم خیلی وضعش خراب بود ۴ درصد نرمال داشت الان که حتما صفر شده