2737
2734

بش میگم این تیکه از سریاله خنده دار بود ها بخند😶

۲۴ ساعته گوشی ذستشه و ساکت

انگار دیواره

بفرما و بشین و بتمرگ همشون یه معنی رو میدن کاش یاد بگیریم با همه خوب حرف بزنیم....دل کسی رو نشکونیم....تو حرف زدنامون دقت کنیم.....ناراحتی ها بی قراری ها استرس ها ی الکی رو بزار کنار تا مشکلاتت حل شه....به قولی در آخر،،،از گندمزار من و تو مشتی کاه میماند برای بادهااااا...پس  ؛؛؛چایت را بنوش و نگران اینده نباش❤❤❤❤رزق و روزی و برکته بی منت از آنه خداست.....محتاج خدا باشیم که غیره خدا هیچ است و پوچ است

اسی منم شوهرم کلیپ خنده دار می‌فرسته ولی خندم نمیگیره بهم میگه بی ذوق 

خواهش میکنم وقتی میای توی تاپیکم اگه موضوع رو دوست نداشتی بی تفاوت رد شو بهم توهین نکن دلم میشکنه اینقدری دلم پاکه ک آهم دامن هر کسیو میگیره ❤️‍🩹_______کاربر قدیمیم اکانت جدید زدم💙🥲___دلم شکسته از کسی ک انتظار نداشتم وقتی با کسی بحثم میشه یه جوری رفتار میکنن که فکنم روانی شدم یا همه تقصیرات گردن منه وقتی ب خودم میام میبینم راستی راستی داره باورم میشه ک روانیم اینارو مینویسم با چشم اشکی خواهشا باهام مهربون باش❤️‍🩹🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی منم شوهرم کلیپ خنده دار می‌فرسته ولی خندم نمیگیره بهم میگه بی ذوق 

اونم  دقیقا مثل شما بی ذوقه

ببخشید البته😶

بفرما و بشین و بتمرگ همشون یه معنی رو میدن کاش یاد بگیریم با همه خوب حرف بزنیم....دل کسی رو نشکونیم....تو حرف زدنامون دقت کنیم.....ناراحتی ها بی قراری ها استرس ها ی الکی رو بزار کنار تا مشکلاتت حل شه....به قولی در آخر،،،از گندمزار من و تو مشتی کاه میماند برای بادهااااا...پس  ؛؛؛چایت را بنوش و نگران اینده نباش❤❤❤❤رزق و روزی و برکته بی منت از آنه خداست.....محتاج خدا باشیم که غیره خدا هیچ است و پوچ است
2731
اونم  دقیقا مثل شما بی ذوقه ببخشید البته😶

خب واقعا دست خودم نیست کلا خندم نمیگیره 

یه چیزی بگیره بخواد سوپرایز کنه سوپرایز نمیشم اصلا 

خواهش میکنم وقتی میای توی تاپیکم اگه موضوع رو دوست نداشتی بی تفاوت رد شو بهم توهین نکن دلم میشکنه اینقدری دلم پاکه ک آهم دامن هر کسیو میگیره ❤️‍🩹_______کاربر قدیمیم اکانت جدید زدم💙🥲___دلم شکسته از کسی ک انتظار نداشتم وقتی با کسی بحثم میشه یه جوری رفتار میکنن که فکنم روانی شدم یا همه تقصیرات گردن منه وقتی ب خودم میام میبینم راستی راستی داره باورم میشه ک روانیم اینارو مینویسم با چشم اشکی خواهشا باهام مهربون باش❤️‍🩹🖤
خب واقعا دست خودم نیست کلا خندم نمیگیره  یه چیزی بگیره بخواد سوپرایز کنه سوپرایز نمیشم اصلا&nb ...

حداقل اداشو در بیار تو ذوق شوهرت نخوره😂

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...
حداقل اداشو در بیار تو ذوق شوهرت نخوره😂

آخه ضایع است ادا در میارم 😂

2740
اونم  دقیقا مثل شما بی ذوقه ببخشید البته😶

ربطی به بی‌ذوق بودن نداره. حس طنز افراد متفاوته. مثلا یکی با جوک جنسی خنده اش میگیره یکی بد می‌دونه. یکی به جوک قومیتی می‌خنده یکی توهین آمیز می‌دونه. یکی هم ممکنه به شوخی‌های عامیانه نخنده و طنز عمیق‌تری رو دوست داشته باشه.

حقیقتا منم به خیلی از محتواهایی که اسم طنز داره نمی‌خندم. ولی بی ذوق نیستم و اتفاقا دوستانم میگن حس طنز قوی دارم.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

نمیشه تغییرش داد

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید
آخه ضایع است ادا در میارم 😂

😂😂😂 عیبی نداره بازم خوبه

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...
خب واقعا دست خودم نیست کلا خندم نمیگیره  یه چیزی بگیره بخواد سوپرایز کنه سوپرایز نمیشم اصلا&nb ...

😶😶😶 

مگه میشه 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
2706