2737
2739
عنوان

امتحان نهایی

91 بازدید | 12 پست

دوستان شما امتحان نهاییتون رو چطور دادین؟خواهرم تجربیه خیلی استرس داره بنظرتون چی بخونه و چیکار کنه استرسش کم بشه و نمره بهتری بگیره مخصوصا تخصصی هاش؟به درخواست خودش تاپیک زدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
[QUOTE=334421317]بخونه و نمونه سوال حل کنه[/QUخب عزیزم این که واضح...منظورم اینه در حد کتابه یعنی فق ...

کتابو دقیق بخونه. همین کافیه. نمونه سوال از اسون تا سخت حل کنه. 

آگهی :نیاز دارم که توسط والدین پولدار به سرپرستی گرفته بشم. آپشنام: آشپزیم خوبه ظرفم میشورم فقط سرم تو کار خودمه افسردگی دارم 
شما امتحان نهایی دادی؟چه سالی؟تخصصی هات چند شدی؟

من ندادم اطرافیان دادن. 

خودم امسال دارم 

آگهی :نیاز دارم که توسط والدین پولدار به سرپرستی گرفته بشم. آپشنام: آشپزیم خوبه ظرفم میشورم فقط سرم تو کار خودمه افسردگی دارم 
خب نمیتونین با قاطعیت بگید که کتاب درسی کافیه....قطعا اینطوری نیست 

من که نگفتم. گفتم کتاب درسی صفر تا صدش باید از بر شد بعدش نمونه سوال که میتونه نهایی های سال قبل یا کتاب فرمول بیست و پرسوال باشه که کلی نمونه سوال داره!! 

من خودم اینارو از چندین نفر رتبه برتر و دبیرهای معتبر پرسیدم حالا دیگه به خودتون ربط داره که چطور برای نهایی آمادگی کسب میکنید.