2733
2734

میخوای رزومه بفرستی مشغول به کار بشی /؟

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

مشاور کنکور اینستایی✅

مشاور اینستا کنکوری ❌

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هزیزم‌ من یه سوال داشتم 

موقع ثبت نام‌کنکور همسرم رفت ثبت نامم کرد 

التن تو بخش گروه آزمایش اصلی زده علوم ریاضی فنی 

من رشته م ریاضی و فیزیک هست 

این درسته؟

متاهل🧿❤️
2738
چرا؟

من خودم تا حالا خیلی مشاور داشتم اول اینکه اصلا براشون مهم نیستی درست وقت نمیذارن مشکلاتتو حل کنن خودشونم چیز زیادی نمیدونن وظیفشونو درست انجام نمیدن و در قبال کاری ک میکنن خیلییی پول زیادی میگیرن

اسم پیجشون اینستا کنکوری عزیزم

من اینستا کنکوری رو نمیدونم ولی یه جا دیگه بود به ازای هر دانش آموز ۵۰۰ تومن ماهسانه میدادن به مشاور 

Mama told U ... DONT reply to him  باور کنین من ازدواج نکردم تاپیک اول مال من نیست  
من خودم تا حالا خیلی مشاور داشتم اول اینکه اصلا براشون مهم نیستی درست وقت نمیذارن مشکلاتتو حل کنن خو ...

اینکه پول زیاد میگیرن رو قبول دارم من الان خودم خدا تومن میدم به مشاورم... البته ایشون خانوم خوب و کاربلدی هستن و نتیجه هم دیدم ولی بازم بعضی وقتا حس میکنم یه سری جمله انگیزشی تکراری حفظ کردن هی همونا رو میگن به ادم 

Mama told U ... DONT reply to him  باور کنین من ازدواج نکردم تاپیک اول مال من نیست  
من خودم تا حالا خیلی مشاور داشتم اول اینکه اصلا براشون مهم نیستی درست وقت نمیذارن مشکلاتتو حل کنن خو ...

جقدر میدادی؟مدوم موسیه بود؟

منم مشاور داشتم خوب نبود.ولی من وجدان کاری دارم.

اره

باید بپرسی دیگه ببینی اصلا جذبت میکنن یا نه 

درامدشم بستگی به تعداد دانش اموزات داره هرچی از کارت راضی باشن تعداد دانش اموز بیشتری بهت معرفی میشه 

هر چی موسسه معتبر تر باشه کار خودت اسون تره حواستو جمع کن 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2706