2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین روز زندگیم روزی بود که تکون های دخترمو تو شکمم احساس کردم اینقدر ذوق کرده بودم زنگ زدم پرو پرو برا مامانم تعریف کردم 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2728

۲۵ ۲۶ سال پیش صبح های جمعه مامانبزرگم در میزد از صدای در زدنش میفهمیدیم اومده همیشه با خودش واسمون چی توز طلایی میاورد چققد خوشحال میشدیم دنیا مال ما بود مامانبزرگم خسته بود و دیگه نایی واسه بالارفتن از پله نداشت همون دم در یکم مینشست بابام کمک میکرد میومد تو از تو کیفش نون و پنیر و دو سه تا خرمایی که تو دعای ندبه بهش داده بودن میداد بهمون میگفت بخورین ننه تبرکه از دعای ندبه گرفتم چقد دنیا قشنگ بود مامانم ناهار درست میکرد اگه مامانبزرگم قبول میکرد شب هم بمونه دیگه از دنیا چی میخواستیم یعد از بابام تو حیاط فرش مینداخت تلویزیونو میبرد و ویدیو بساط چای و هندوانه ای خدااا زندگی همون روزا بود الان مامانبزرگ عزیزم حالش بده دیگه حتی غذا هم نمیتونه بخوره از درد به خودش میپیچه گوشه بیمارستان همه اینا رو با اشک نوشتم اگه واستون مقدوره برای شفاش دعا کنین