2733
2739

🙃✨

اوه سلام نمیدونم کی هستی اما اگه حالت خوب نیست یه صلوات برای شهید مصطفی صدرزاده بفرست(حتی اگه بهش اعتقاد نداری🎈)

انشالله عزیزم برسی بیای تاپیک بزنی

انشالله همتون حاجت رواشید

اسمم مبینا

میشه برامنم دعا کنید بزودی یه بخت خوب نصیبم شه خونه ی پدرم سختمه

انلاین شاپ لباس لطفا برای سلامتی خودتون و عزیزانتون من و خانواده ام صلوات بفرستید🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله 

منم مریمم یادم کن ب عشقم برسم

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2742

التماس دعا دارم اسمابرای پدرم دعا میکنین کار دائمی پیدا کنه وضع مالیمون بهتر بشه

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

به نام خداوند رحمتگر مهربان

إِنَّا أَنْزَلْنَاهُ فِي لَيْلَةِ الْقَدْرِ ﴿۱﴾

ما [قرآن را] در شب قدر نازل كرديم (۱)

وَمَا أَدْرَاكَ مَا لَيْلَةُ الْقَدْرِ ﴿۲﴾

و از شب قدر چه آگاهت كرد (۲)

لَيْلَةُ الْقَدْرِ خَيْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْرٍ ﴿۳﴾

شب قدر از هزار ماه ارجمندتر است (۳)

تَنَزَّلُ الْمَلَائِكَةُ وَالرُّوحُ فِيهَا بِإِذْنِ رَبِّهِمْ مِنْ كُلِّ أَمْرٍ ﴿۴﴾

در آن [شب] فرشتگان با روح به فرمان پروردگارشان براى هر كارى [كه مقرر شده است] فرود آيند (۴)

سَلَامٌ هِيَ حَتَّى مَطْلَعِ الْفَجْرِ ﴿۵﴾

انشاءالله حاجت روا بشی  لطفا واسه منم دعا کنین اسمم تینا به حاجت و خواسته قلبیم و چندسالم برسم خدا بهم نگاه کنه ببخشتم نجاتم بده زندگیم درست شه افسردگی خوب شه بابامو ببینم و اونقدر داشته باشم ( چه مادی چه معنوی) که دستم جلو کسی دراز نباشه و دلم خون نباشه

انشالله  منم مریمم یادم کن ب عشقم برسم

🙂🩷درکت میکنم مطمئنم میرسی بهش انشاالله 

اوه سلام نمیدونم کی هستی اما اگه حالت خوب نیست یه صلوات برای شهید مصطفی صدرزاده بفرست(حتی اگه بهش اعتقاد نداری🎈)
2738

ان شالله

منم همین دعارو میخوام‌  سمیرام❤🙏😔

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
التماس دعا دارم اسمابرای پدرم دعا میکنین کار دائمی پیدا کنه وضع مالیمون بهتر بشه ...

خدا برکت تو زندگیتون سرازیر کنه

انشاءالله حاجت روا بشی  لطفا واسه منم دعا کنین اسمم تینا به حاجت و خواسته قلبیم و چندسالم ...

🥺امام علی دستتو بگیره از خونش دست خالی برنمیگردی امشب دختر

😭😭💙خوشگلم اسمم زهراست دعا کن منم بهش برسم ایشالا سال دیگه این موقع دستت تو دستاش باشه 

🥺انشالله به حق امام رضا برسی بهش سال دیگه این موقعه تو حرم دعا کنید برای زندگیتون

2706