2737
2734
پریودم نماز ندارم دعات کردم منم دعا کنید  بیماریم خوب شه با عشقم ازدواج کنم 🙏🏻

🥺انشاالله امشب خدا هر مریضی تو بستر افتاده روحی روانی جسمی هست شفا میده

اوه سلام نمیدونم کی هستی اما اگه حالت خوب نیست یه صلوات برای شهید مصطفی صدرزاده بفرست(حتی اگه بهش اعتقاد نداری🎈)
انشالله عزیزم برسی بیای تاپیک بزنی انشالله همتون حاجت رواشید اسمم مبینا میشه برامنم دعا کنید ب ...

🥺عزیزم مطمئنم امشب پایه تک تک آرزوهات مهر خدا خورده روش انشالله

اوه سلام نمیدونم کی هستی اما اگه حالت خوب نیست یه صلوات برای شهید مصطفی صدرزاده بفرست(حتی اگه بهش اعتقاد نداری🎈)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من واسه ات دعا میکنم تو هم همین دعا رو در حق من کن

انشاالله هرچی میخوای بهش برسی✨

خداروچه دیدی،  شاید حاجتت رو همین الان هم گرفتی🥰❤️❤️

بهترین و حال خوب کن ترین جمله پر از انرژی خوب امیدوارم به هرچی دوست داری برسییی🩷🫂✨

2740
اسی جان‌میشه برای منم دعا کنی🙏🏽❤️اسمم سارا

انشالله که خدا تن سالم سلامت به خودت خانوادت دلدارت بده و انشاالله هرحاجتی داری امشب بگیری

ان شالله منم همین دعارو میخوام‌  سمیرام❤🙏😔

✨نبینم نا امیدیا امشب مهره حاجت رواییت خورده

یه روزدعامیکردم بهش برسم فقط برسما انقدر دعامیکردم الان بعددوتابچه با تن کبود افتادم

عزیزم انشالله امسال خدا به راه راست هدایتش کنه🥺

🥺عزیزم مطمئنم امشب پایه تک تک آرزوهات مهر خدا خورده روش انشالله

دلت شاد الهی گلم🥰😍😘

انلاین شاپ لباس لطفا برای سلامتی خودتون و عزیزانتون من و خانواده ام صلوات بفرستید🥰
2706