2737
2734

شوهر من چن تا عیب اساسی داره که جدیدن میبینم تو سایت شوهر خیلیا اینجورین

۱.همه حرفا خونه رو واسه خونوادش تعریف میکنه با جزئیات

۲.اولویت همه چیزش خونوادشن در حدی که جاری و شوهر خواهرشو به من ترجیح میده

۳.هیچوقت هیچ تلاشی واسه خوشحالی و راضی بودن من از زندگی انجام نمیده

۴.قهر میکنه طولانی و میره خونه باباش و بعد با خونوادش میره تنهایی گردش و مسافرت

۵.به خونوادم بی احترامی میکنه مثلا سلام نمیده و ...

۶.به شدت خاله زنک و اصلا حرفا منو قبول نداره و حرف باید حرف خونوادش باشه

۷.کلا انگار با من دشمنی داره هر کی با من بد باشه میشه عزیز دلش هرکی بامن خوب باشه میشه دشمنش

۸.بهم اعتماد نداره که مالی رو به نامم کنه مثلا الان خونه و زمین مغازه رو زده به اسم خواهراش

۹.علاقه چندانی به رابطه زناشویی نداره و کلا سرد برخورد میکنه و جوریه که من باید برم التماسش کنم

اینا عیبا اساسی بود که خیلی اذیتم میکردن چیزا دیگه ای هم هست میخوام بدونم همه مردا اینجورین یا نه ؟؟

کاربر جدید نیستم فقط با کاربری جدید ‌اومدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم اینا ایرادات بزرگیه منم شوهرم خیلی ایراد داره مجبورم تحمل میکنم اما همه ایراد هارو نداره شاید یکی دومورد داشته باشه که من ناراضی هستم ولی سعی کن اصلاحش کنی

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏
2740

والا شوهذ شما ویژگی خوبی نداره متاسفاته ...

نه اینجوری نیستن همه مردا

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706