2733
2734
عنوان

کی شوهرش آدم خوبیه و راضیه از زندگیش

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 65 پست
بالاخره حسن محسوب میشه اینکه شما رو دلگرم میکنه وایسی همین چیزاس دیگه باهاش خوشرفتاری کنی همه چیز ...

میدونید چیه رابطه ما از همون فردا بعد عقد شکراب شد و بعید میدونم دیگه درست بشه مگه اینکه یه تغییری ایجاد بشه،دوست ندارم آرزو مرگ کسی رو کنم ولی تغییر تو زندگیمون فقط با نبودن پدر و مادرش شاید ایجاد بشه،

کاربر جدید نیستم فقط با کاربری جدید ‌اومدم
خدا به دلت آرامش بده میدومی ما باید صبر بیشتری داشته باشیم و تحملمون رو ببریم بالا باید بیخیال باشیم ...

من یه دختر دارم .شوهر من تو بچگیش مونده بزرگ نشده خیلی رفتاراش زشت همش خجالت زدم میکنه جلوی همه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخ گفتی منم شوهرم خودمو میزنم انگار آروم میشه اینا بیمارن و من حلالش نمیکنم منو بدبخت کرد من ازدواج ...

خدا بهت صبر بده تو که بچه نداری نمیخوای جدا بشی؟

خب عزیزم الان که دیگه ماشاالله بالغ تر شدی یا برید مشاوره و زندگیتو جمع و جور کن  یا اشتباهی ...

مشاوره رفتیم ۲ سال پیش دقیقا بعد از عید بود ولی به حرف مشاور گوش نمیده کار خودشو میکنه

2731
خدا بهت صبر بده تو که بچه نداری نمیخوای جدا بشی؟

نه عزیزم من نمیتونم جدا بشم باید ادامه بدم

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏