2737
2734

امشب با همسرم رفته بودیم خرید ، تو یک قسمت فروشگاه که ما از اونجا شیرینی می خریم همیشه یک خانم هست پشت پیشخوان ایستاده و همسرم از وقتی می رسیم اونجا تا بیایم با این خانم کل کل و شوخی می کنه 

امشب اون خانم نبود جاش یک آقا ایستاده بود همسرم رفته جلو به آقا می گه بلند بلند « اون خانم خوشگل و خوش بر و رو و خوش برخورد کجاست بگو خودش بیاد» 

شما جای من باشی ناراحت نمی شید 

این بار اولش نیست کلا هر جا بریم با منشی و فروشنده زن و ... مدام کل کل و شوخی راه می اندازه و از نظر من می لاسه 

بعد من ناراحت بشم حق رو به جانب می گیره جوری که انگار من خیلی کوته فکرم

تا شقایق هست زندگی باید کرد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

شاید هیچی تو دلش نیست واقعا بعضی مردا دوست دارن مورد توجه قرار بگیرن و صرفا فقط بخاطر همین بگو بخند میکنن و لوس بازی در میارن.ناراحت نباش

بانک اطلاعات پزشکی را بخوانید(جستجوی پزشک)

http://bankepezeshkan.com

یه درصد فک کنه ممکنه اون اقا همسر اون خانوم باشه!!!اصلا همسرش هم نباشه اون اقا با خودش فک کرده چقدر خانم فلانی جلف و سبک بوده و با مشتریا خوش و بش میکرده که حالا سراغشو میگیرن!!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
تو خونه بهش گوشزد کن یک دفعه دیگه ببینم تو یک فروشگاه با یک دختر گرم گرفتی میرم به مسئول اونجا میگم که فروشندشون رو ادب کنن. تا همونجا ابروت بره.

درواقعیت نمتونی اینکارو بکنی چون مقصر اصلی شوهرته. اما خوب تو خط و نشونتو بکش. خخخ

وای چقد تاپیکایی که گستاخی و چشم ناپاکی مردا رو میگه زیاد شده دوست عزیز دروغ چرا بنظرم خودت مقصری از اول باید جلوش می ایستادی تا اینقد گستاخ نشه

من ۳ تا دختر دارم خیلی دوستشون دارم 
2706