2777
2789
عنوان

شما جای من باشید چیکار می کنید است من حساسیت بی مورد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2768 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسر من یه بار با همکار خانومش که متاهل هست با ماشین خانوم برا انجام کاری رفتن من فهمیدم اگه بدونی چه دعوایی کردم باهاش چون نمیخام ارتباطش با نامحرم براش عادی بشه 

من ۳ تا دختر دارم خیلی دوستشون دارم 
یعنی اگر جلو من با زنهای دیگه هی بگه و بخنده و شوخی کنه و کل کل کنهمثلاً فروشنده یا منشی اشکال ندارن

چرا بابا ايراد داره

همسر منم كمي اينطوريه 

با يه جمعي آشنا شديم همون اول با خانم هاي اونجا پسرخاله شد، اونها هم بدشون نيومد، پشت شون رو ميكردن به من با همسرم گپ ميزدن

بيرون كه اومديم يقه همسرم رو گرفتم گفتم احمق فكر جنبه و ظرفيت طرفت هم باش! علاوه بر اينكه ممكنه در موردت قضاوت ناجور بشه، احتمال بده طرف كرم داشته باشه و فكر كنه داري در باغ سبز نشون ميدي

خلاصه كلي باهاش دعوا كردم و كم كم با اونها هم ارتباطمون رو قطع كردم

من مدتهاست در این زندگی احساس تنهایی شدید می کنم بس که حتی زنگ می زنم « می گه بگو بگو کار دارم »

و ما تقریبا باهم حرف نمی زنیم 

یعنی اون حرف نمی زنه همش تو گوشی و کامپیوتر 

بیرون هم می ریم اینطوری از دماغم درمیاد

تا شقایق هست زندگی باید کرد
من مدتهاست در این زندگی احساس تنهایی شدید می کنم بس که حتی زنگ می زنم « می گه بگو بگو کار دارم »و ما تقریبا باهم حرف نمی زنیم یعنی اون حرف نمی زنه همش تو گوشی و کامپیوتر بیرون هم می ریم اینطوری از دماغم درمیاد

😔

روي خوشش رو فقط به ديگران نشون ميده؟ شايد ميخواد توجه شما رو جلب كنه؟

احساس باحالی و اجتماعی بودن میکنه اما در واقع حرکتش خیلی چیپ و بی کلاسه...نگو چرا با خانومه شوخی میکنی که متهم شی به کوته فکری...مدام اصل شوخیها و حرفاشو زیر سوال ببر...بگو اینحور رفتارها بی کلاسیه...از موضع بالا بکوبش

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد....تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد....
عزیزم اگه ریگی به کفشش بود جلو شما اینکارو نمیکرد...

البته این دیدگاه در مورد من صدق نکرد چون همسر خودم هم جلو من لاس میزنه و چرت و پرت میگه،هم پشت سر هزار و یک غلط میکنه.البته همه مردا مث هم نیستن.

می گویند لیاقتت را نداشت...نمی دانند که تو فقط دوستم نداشته ای...

2801